Американські дослідники провели експеримент, присвячений побаченням. І прийшли до висновку, що найбільше привертає увагу і подобається саме, підкреслено, розслаблена поза. Передає VladTime.

В рамках дослідження, для участі в якому залучили 144 волонтери, які вирушили на перше побачення, фахівці змогли визначити найбільш виграшну позу.

І як, в результаті, виявилося, під час романтичних зустрічей слід прийняти розслаблену позу, яка, швидше за все, припаде до душі партнеру, адже вона свідчить про те, що людина тобі довіряє.

Згідно з отриманими результатами, вільна поза здобула необхідний ефект в 80% випадків. При цьому на успіх пози також позначалася статева приналежність добровільців. Друга перевірка, під час якої в соцмережах створили два аккаунта одну людину, але одне фото з розслабленою позою на знімку, а інше зі звичайною, підтвердила отримані результати.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче
Показати ще

Важливо не забувати ще такі прості правила, як відкриті пози (не схрещувати руки і ноги). Це говорить про відвертість і готовність до розмови з людиною. Важливий зоровий контакт. І не забувайте брати на побачення посмішку, тоді все точно вийде.

Нагадаємо, на першому побаченні можна говорити про роботу і захоплення.

Хоббі та улюблена робота - це те, про що дівчата можуть розмовляти годинами. Хлопці в цьому мало чим відрізняються від представниць прекрасної статі.

Тому поцікавтеся, чим він займається (навіть якщо ти в загальних рисах вже знаєте про це) і не втомлюйтеся ставити уточнюючі питання. Повага та увага до того, що робить партнер - одне з ключових інгредієнтів для щасливих стосунків.

Також, питання про список улюблених фільмів - це не тільки спосіб краще пізнати малознайомої людини. Крім того, таким чином демонструєш свій інтерес до перевагам (можливо, вашого майбутнього) хлопця. Він це точно оцінить і, якщо він не байдужий егоїст, то запитає вас про те ж.

І якщо ви любите мелодрами і героїню Бріджит Джонс, а він - Трансформерів і фільми жахів, не поспішайте ставити на ваших відносинах хрест.

Під час переказу сюжету і цитат улюблених героїв всі ми найчастіше проводимо паралелі з реальним життям. Так що перша задушевна бесіда - це реальність уже на першому побаченні, перевірено.

Мало хто любить слухати чужі історії з дитинства. Виняток становлять лише ті, хто щиро відчуває до вас симпатію.

Тому подібна розмова - це відмінний спосіб перевірити, наскільки ти цікава хлопцю. Але з цією темою потрібно бути обережною: для початку розкажи щось про себе і подивися, як він реагує (можливо, його спогади не настільки райдужні і він не захоче ними ділитися). Якщо активно слухає і бере участь в розмові - прекрасно, тоді задавай зустрічне запитання.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Бред Пітт був готовий викласти сто з гаком тисяч доларів за право насолодитися побаченням з Емілією Кларк. І ось, що з цього вийшло.