Фото та відео того, як звичайні собі піжони моментально трансформуються в накачаних бодібілдерів уже навряд чи будь-кого можуть здивувати. Однак іноді відбувається і зворотне перетворення. І зовсім не заради красивої реклами.

Спортсменка, яка займається кроссфітом, випадково потрапила в кадр, коли не була до цього готова. А те, як вона виглядала на виступі через 15 хв. після знімка, показує справжні чудеса перетворення.

Дженніфер Сміт професійно займається кроссфітом і виглядає саме так, як більшість бодібілдерок - м'язи, м'язи і знову м'язи.

Свою спортивну статуру Дженніфер вибудовувала по кубику наполегливими тренуваннями. Жінка тренується навіть із травмою ноги - адже в цьому випадку можна тренуватися сидячи.

Дженні, безперечно, гордиться своїми досягненнями: м'язи, м'язи, м'язи.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Показати ще

Але в один прекрасний момент щось йде не за планом, і з накачаної на вигляд дівчини Дженніфер перетворюється на звичайну жінку, яка навряд чи виділяється з юрби.

Одного разу, чекаючи свого виступу на одному з чергових змагань, її сфотографував хтось зі знайомих, коли вона сиділа розслаблена і щось шукала у смартфоні. Дивлячись на знімок, навряд чи можна припустити, що ця жінка піднімає штанги.

При цьому сама вона зовсім не турбується з приводу зовнішнього вигляду. Дженні опублікувала знімок на своїй сторінці в Instagram, пожартувавши, що її атлетизм залежить від усмішки та освітлення.

Ahhh the power of lighting, body posture, and a good smile!

"Ах, сила світла, положення тіла і гарної усмішки!" - самоіронічно підписала колаж спортсменка.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про Карен Кобб, яка взялася за своє тіло у 50 років, а через два роки стала відомою фітнес-моделлю.