Як відомо, правильне харчування – це запорука гарного самопочуття, гарного настрою і ефективності на весь поточний день. Проте, не дивлячись на цей факт, багато хто з нас допускають елементарні помилки, коли снідають. Проте все можна дуже легко виправити. Видання Huffington Post зібрало п'ять головних помилок, які робить майже кожен з нас за сніданком.

Недостатньо білка

Приготуйте гречку з соєвим молоком або бобові - і ось корисний сніданок готовий. Забудьте про сніданок, який складається з одних тільки цукру і вуглеводів - це точно ні до чого доброго не призведе.

Недостатньо клітковини

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

Цю проблему можна вирішити також просто - наприклад, житніми хлібцями, які замінять білий хліб. Покладіть на них свіжі овочі або арахісову пасту, і ви отримаєте корисний заряд енергії.

Недостатньо жирів

Існує міф, що жири не дуже корисні. Однак він не зовсім точний - занадто велика кількість жирів, звичайно, вам не потрібно, але повністю відмовлятися від них не можна. Вирішити проблему з жирами можна, наприклад, додавши до свого сніданку горіхів.

Недоїдання

Часто під час сніданку ми споживаємо мало їжі, снідаємо на ходу яблуком або іншим невеликим перекусом. Але це в корені неправильний підхід. Так ми тільки сильніше зголодніємо до обіду, отримавши переїдання і важкість у шлунку.

Пізній сніданок

Є просте правило - чим довше ми відкладаємо перший прийом їжі, тим важче потім насититися, а це призведе до переїдання. Тому не забувайте поснідати вчасно.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що сніданок — це найважливіший прийом їжі, тому він повинен бути корисним, пробуджувати організм, задавати настрій робочого дня. З'ясувалося, що саме вівсянка є одним з кращих варіантів, які ви можете вибрати.

Крім того, довгий час дієтологи вважали яйця шкідливим продуктом через холестерин. Однак останнім часом їх думка змінилася. Як з'ясувалося, яйця надають позитивний вплив практично на всі системи людського організму.