У кожного із представників знаків Зодіаку є перешкоди, які заважають радіти життю.

Овен

Бути щасливим Овна не дає посягання на його лідерські якості, обмеження свободи дій. Зробити нещасним Овна може зауваження, що хтось справляється із завданням краще, ніж він.

Телець

Тельцю не дозволяють бути щасливим кілька речей: брак грошей, зниження доходу, втрата постійної роботи. Загалом, все те, що несе загрозу його спокою, стабільності, забирає впевненість в завтрашньому дні.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Близнюки

Якщо Близнюкам нічого сказати оточуючим, це заважає їм бути щасливими. Спілкуватися, ділитися інформацією для них так само природно, як дихати. Іноді представники знака страждають від власної роздвоєності, відсутність цілісності валить їх у зневіру.

Рак

Раку властиво довго переживати, смакувати давні прикрощі, ятрити свої душевні рани. Витягнути Рака з виру переживань можуть члени сім'ї.

Лев

Бути щасливим Льву не дає відсутність уваги, захоплення і поваги з боку оточуючих. Якщо Лев думає, що він нікому не потрібен, то просто хиріє і марніє, впадає у важку депресію.

Діва

Для Діви головна перешкода щастя - безлад. І неважливо в чому він виражається: це може бути банальна павутинка в кутку, а може глобальне недосконалість світу. Завищені очікування і гонитва за ідеалом заважають Діві знайти щастя.

Терези

Щастю Терезів заважає самотність. Для них дуже важливо мати поруч коханої людини, з яким можна побудувати гармонійні відносини. Без другої половинки знак відчуває себе втраченими і нещасними.

Скорпіон

Перешкодою на щастя Скорпіона часто стає його власна недовірливість: він часто придумує, що його хочуть обдурити. Щоб відчути себе щасливим, Скорпіону часто не вистачає в житті ризику, адреналіну.

Стрілець

Щоб відчувати себе щасливим, Стрільцеві потрібно постійно перебувати в русі. Це не обов'язково переміщення в просторі: під рухом вперед він розуміє своє саморозвиток, духовне зростання.

Козеріг

Козерогові не дають бути щасливим кар'єрні устремління, переживання про зроблені помилки. Кожну, навіть незначну помилку Козеріг переживає як трагедію космічного масштабу.

Водолій

Обмеження свободи і незалежності заважає Водолія відчувати себе щасливим. Примус до дій, необхідність відповідати встановленим рамкам робить Водолія нещасним.

Риби

Знайти щастя Рибам заважає зайва чутливість і прихильність до минулого. Постійне самобичування, переживання минулих помилок, страх перед майбутнім робить Риб одним з найнещасніших знаків зодіаку.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що астрологи, які працюють над сумісністю Знаків Зодіаку, виявили найлютіших ворогів для кожного представника зодіакального кола.