Той, хто не знає історії своєї країни, ніколи не зрозуміє і не полюбить її по-справжньому. Саме тому найкращі митці долучилися до створення другої частини унікального проекту "Воля", котрий показує найважливіші події у коміксах, зрозумілих як дітям, так і дорослим.

Історія України очима художників

"Воля" -  це бестселер-серія  фантастичних графічних романів у жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року.

Жанрово це мікс стім-панку, фантастики, екшену, фентезі та навіть жахів.  Змістовно (перший том) -  збірка з трьох окремих  історій, виконаних у різних авторських художніх стилях  під твердою обкладинкою обсягом 56 сторінок формату А4.

Хоча більшість подій відбуваються у паралельному всесвіті - серед персонажів ви зможете впізнати такі реальні історичні постаті як Михайло Грушевський, Павло Скоропадський, Нестор Махно та інші, але в дещо незвичних для них амплуа.

Перший том вийшов навесні 2017 року,  реліз другого заплановано вже на 2018 рік. Також планується запуск паралельних серій. В'ячеслав Бугайов (автор ідеї та продюсер):

 "Ідея створити український пригодницький епік часів української держави 1917-1920 виникла в мене кілька років тому, спершу це мав бути короткий метр, але розуміючи складність та бюджет такого проекту, я вирішив що ефективніше та корисніше для суспільства буде зробити саме комікс, який у разі успіху - рано чи пізно чекатиме неминуча екранізація з адекватним бюджетом. Мене завжди обурювало що цьому періоду української історії так мало приділяється уваги з боку медіа-ринку."

Дивіться: Всесвіт коміксів "Воля"

Нагадаємо, в Україні випустили серію коміксів про героїчну оборону Донецького аеропорту добровольцями і військовими.  Як повідомляв Знай.ua, DC Comics і Warner Brothers опублікували перший грандіозний трейлер американського фільму "Аквамен"Також Знай.ua писав, у Нью-Йорку помер художник Стів Дитко, який брав участь у створенні низки відомих персонажів коміксів Marvel.