Як повідомляє Clutch.ua коли ми шукаємо відповідні тренування і дієти в інтернеті, навряд чи замислюємося про те, де шукали інформацію дівчата 100 років тому. Однак деякі редактори все-таки допомагали їм.

У 1925 році американський щоденний таблоїд New York Evening Graphic опублікував перший комікс з назвою «Витівки Арабелли». Кожен випуск являв собою кілька епізодів з колажами з фотографій і підписів. Це були справжні танцівниці бродвейських шоу.

Підзаголовок казав: «Ці дівчата навчають вас фізичної культури і одночасно розважають». Так, дівчата в нижній білизні показували вправи і розмовляли між собою про секс, любов, шлюб. Останній новий епізод «Пустощів Арабелли» вийшов у грудні 1929 року, але повторно вони публікувалися аж до закриття газети в 1932 році.

24 липня 1927 року (- Мій чоловік — ангел! — Так? Шкода, що не мій ангел: він все ще живий)

Автором коміксів виявився Бернарр Макфадден, творець найуспішнішої в історії США видавничої імперії. Він проповідував здоровий спосіб життя і відкриту сексуальність.

Макфадден народився в 1868 році. Він був слабким хлопчиком і часто хворів, але потім зайнявся фізкультурою, став вегетаріанцем і поправився. Так він і став фанатом здорового способу життя.

19 лютого 1927 року (- Здається, ви з Фіфі говорили про щось дуже цікаве. — Так, ми говорили про мораль. — Мені теж цікаво! — Джейн каже, що «бути хорошою» — це все одно що купити страховку. — Забавно. Чому? — Щоб отримати хоч щось, треба померти

У 1899 році повернувся до Нью-Йорка, де почав видавати журнал «Фізична культура» (Physical Culture). Через кілька років журнал продавався неймовірним стотисячним тиражем і випускався безперервно протягом більше 50 років.

На початку журнал був про бодібілдинг: на його сторінках публікувалися фотографії напівоголених чоловіків, часто самого Макфаддена. Цей журнал першим почав використовувати велику кількість фотографій у своїх статтях.
15 жовтня 1927 року (- Якого кольору у Боба вуса? — Я б сказала, пісочного. — А, тепер зрозуміло, чому вони так дряпалися)

Популярні новини зараз
Онука Софії Ротару Соня Євдокименко показала свого немолодого нареченого: "Робить моє життя неймовірним" Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй"
Показати ще

Скоро у «Фізичній культурі» почали з'являтися статті і на інші важливі теми: відмова жінок від корсетів, високих каблуків, косметики і всього, що псує здоров'я. Він вважав секс насамперед корисним для здоров'я, а почуття провини і сорому шкідливими. Щоденна газета New York Evening Graphic, де публікувалися «Витівки Арабелли», проіснувала всього вісім років, з 1924 по 1932 рік, але стала найзнаменитішим витвором Макфаддена.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що у всі часи дівчата хотіли бути схожими на ідеал. Еталони жіночої фігури мінялися регулярно, але способи схуднення існували завжди. У 30-х роках американці придумали перший табір для схуднення. Він знаходився на молочній фермі біля річки Гудзон. Курс тривав 10 днів, а програма -сложной і насиченою.Окрім зайняття спортом, дівчат саджали на дієту. Перші три дні давалися особливо важко. А далі раціон складався в основному з молочних продуктів. Така розкіш коштувало 55 доларів і користувалася величезною популярністю