Група дієтологів склала список найбільш корисних і незамінних продуктів – їх перелік навесні очолили щавель і кульбаба. Фахівці вважають, що вони допоможуть заповнити недолік вітамінів після зими. Про це повідомляють ЗМІ.

На першій сходинці корисної весняної зелені розмістився щавель — він допоможе зміцнити серцево-судинну систему та зір.

На другому місці — квіти і листя кульбаби, які мають протизапальну дію та без праці допоможуть впоратися із застудою.

На третій сходинці опинилася редька. Затверджується, що вона стабілізує обмін речовин і покращує процес травлення.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Останні рядки дісталися капусті, яка допоможе вивести з організму токсини, і шпинату, багатому йодом, і тому корисного людям, страждаючим ендокринними захворюваннями.

Нагадаємо, європейські вчені оприлюднили шокуючі дані 20-річного дослідження, в ході якого з'ясували, як миючі засоби впливають на здоров'я людей. Від частого вдихання парів побутової хімії легкі жінок стали схожими на легені курця, стверджують вони.

Євгенія – засновниця компанії, що надає послуги з прибирання, з агресивними миючими засобами має справу кожен день. Через це у неї особливі вимоги до захисту.

Крім того, часте вимірювання АТ є частиною лікування гіпертонії, але багато хто робить це неправильно в домашніх умовах. Фахівці назвали декілька найпоширеніших помилок при визначенні кров'яного тиску.

При симптомах гіпертонії лікуючий лікар часто призначає пацієнтові регулярно вдома вимірювати свій тиск, після чого показувати отримані результати. Домашній контроль АТ дає більш повну інформацію про стан хворого, так як вдома немає так званого ефекту "білого халата" - через нього пацієнти хвилюються і їх тиск підвищується.

Проте не всі люди знають і вміють правильно вимірювати тиск самостійно, через що володіють помилковими відомостями про своє здоров'я.

Дивіться сюжет про здоров'я

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", медики відкрили "рибний" спосіб продовження життя.