Фінал шоу "Від пацанки до панянки" 3 сезон вийшов на "Новому каналі" 30 травня. У фіналі за звання переможниці змагалися троє дівчат – Дарина Куровська, Яна Ковальська і Діна Абу Зейтер.

За результатами фіналу, переможницею стала Яна Ковальська. Дівчина отримала відзнаку від Ольги Фреймут – золоту брошку. Крім цього, вона стала володаркою головного призу проекту – звання справжньої панянки і 100 тисяч гривень.

У фіналі шоу "Від пацанки до панянки" три учасниці проекту становили три іспити, за результатами яких їх допустили до балу. Першим випробуванням для дівчат був іспит з кулінарії. Учасниці шоу повинні були очистити курку від пір'я і запекти її з рисом, апельсинами, яйцями і чорносливом. Блюдо Дар'ї Курської було кращим, хоч дівчина і не дала всіх інгредієнтів. А ось кулінарні здібності Яни Ковальської та Діни Абу Зейтер бажали кращого: дівчата недопекли і неправильно очистили м'ясо.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Другим етапом випробування був іспит з грації. Три учениці Школи панянок повинні були за 15 хвилин вивчити танець професійних балерин. Іспит показав зоряним вчителям, наскільки учасниці шоу уважні і граціозні. За результатами іспиту Дарині порадили працювати над пластикою, а Діні Абу Зейтер – припинити дивитися під час танцю в підлогу і попрацювати над упевненістю.

Найкраще в іспиті проявила себе Яна: дівчина, яка ніколи не займалася танцями, показала грацію і пластичність. Однак вона травмувалася під час виступу. Яна підвернула собі ногу, але дотанцювала до кінця.

Перед балом зіркові судді підготували ще одне випробування для учасниць шоу: дівчата повинні були дати відповіді на питання, проявивши свої інтелектуальні здібності. Це завдання виявилося найскладнішим для дівчат. За результатами іспиту, Яна дала правильні відповіді на 6 запитань, а Дарина і Діна – на 4.

За результатами голосування зоряних вчителів, перемогу здобула Яна Ковальська. Вона завжди виділялася серед інших учасниць проекту "Від пацанки до панянки", адже ніколи не йшла на поводу інших.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що Олю Фреймут спіймали на Окружній.