На десятому тижні з українського реаліті "Від пацанки до панянки" пішла Оксана Абрамова. Оксана прийшла на заміну Валерії Мельник на п'ятому тижні проекту. Їй 29 років і вона найдоросліша і найепатажніша учениця.

Численні татуювання, пірсинг, майже наголо поголена голова –хоч дівчина і жахала, але знайшла спільну мову з багатьма. "Вона дійсно хороша людина – прямолінійна, чесна, відверта", – висловила свою думку про екс-пацанку Яна.
Оксана прийшла в Школу, щоб стати більш жіночною. Проте практично на всіх заняттях вона бунтувала. На десятому тижні, присвяченому реалізації творчих здібностей, дівчина нагрубила педагогу з вокалу, влаштувала істерику і зовсім відмовилася проходити випробування на атракціонах.
"Ніхто не змушував Оксану ставати "90-60-90", – пояснює заступник директора Школи панянок на Новому каналі Ірина Дюденко. – Мова йде про те, щоб зі своїми пропорціями, зі своєю індивідуальністю стати краще".
Вага Оксани – 116 кілограмів, цим вона часто виправдовувалася на випробуваннях. "Вона хотіла худнути, але жодного разу не вийшла на вулицю, щоб позайматися. А попросила вона хоч раз, щоб привезли скакалки? Ні! Вона просто їла і їла", – поділилася думками учасниця Маша.

"Я рада, що прийшла сюди. Зі мною сталося багато всього, чого б ніколи не сталося вдома, – щиро розповіла Оксана. – Познайомилася з багатьма цікавими людьми. Це безцінний досвід".

"Знай.uа" також повідомляв, що відома українська телеведуча, директор Школи леді реаліті-шоу "Від пацанки до панянки", Ольга Фреймут опублікувала правила, які, на її погляд, допоможуть кожному українцю зробити блискучу кар'єру. Отже, серед ключових рекомендацій, які озвучила Фреймут - грамотний вибір компанії-роботодавця, а також не звертати уваги на зарплату. Дев'ять правил, які допоможуть зробити кар'єру, ведуча розмістила на своєму каналі в Тelegram.