"Від пацанки до панянки-3": Фреймут вибрала найгарячішу учасницю

поділитись
Хтось витримав, а хтось ні

Для учасниць популярного українського телешоу "Від пацанки до панянки-3" влаштували жіночне випробування - конкурс краси.

Відомо, що у героїнь перед стартом конкурсу було кілька певних завдань: самостійно зшити плаття, зробити зачіску та макіяж. На все про все - кілька годин. Отже, щоб з'явитися на конкурсі краси красивими, потрібно було дуже постаратися.

Про це стало відомо завдяки матеріалу прес-служби "Нового каналу". Про те, що з цього вийшло, читайте далі.

"Я згадала диснеївський мультфільм "Красуня та чудовисько" і захотіла зшити плаття таке ж, як у героїні. Особисто мені воно дуже сподобалося, таке довге... Я йшла, як принцеса", - розповіла Ксюша "Мяу".

"Дівчата мене приємно здивували. Вони правильно вибрали тканину, колір і силует платтів. Це означає, що учениці об'єктивно ставляться до своїх фігур і прагнуть виглядати краще", - зізналася після конкурсу заступник директора Ірина Дюденко.

Викладачі Школи панянок організували конкурс краси, щоб їх учениці спробували полюбити себе і своє тіло та позбулися комплексів.

Конкурс краси серед пацанок проходив у два етапи - вихід у вечірніх сукнях та перевірка на ерудицію. Суддями стали викладачі Школи панянок та директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова.

"Душа завжди красивіше за тіло. І саме Ксенія це продемонструвала. Мене вразила її справжність. На відміну від інших, які навіть соромилися демонструвати свій інтелект, Ксенія дозволила собі бути лаконічною та не демонструвати ніяких підроблених емоцій. Сцена - це завжди бутафорія, ти себе прикриваєш від глядача. А дівчина була такою справжньою на сцені, як ранкова роса. Вона вийшла і сказала, що хоче, щоб у всіх дітей були батьки. Особливо у тих, які цього вимагають. Ця фраза нас дуже зворушила", - розповіла директор Школи панянок Ольга Фреймут.

З Ольгою Фреймут погодилися й інші викладачі. Тому, найкрасивішою пацанкою "Нового каналу" стала Ксенія Гайнуллина.

Нагадаємо, що шоу "Від пацанки до панянки-3" виходить в ефір щосереди о 19:00 на "Новому каналі".

Як повідомляв портал "Знай.uа" колишня учасниця "Холостяка" розповіла, як їй вдається підтримувати себе у формі та при цьому не виснажувати власний організм. Жінка розкрила свої маленькі хитрощі.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
шоу, програма, конкурс
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Він вже працював над третім фільмом відомої трилогії
0
0
15:42 21.07.2018
Дівчина не соромиться показувати свої принади
0
0
14:03 21.07.2018
Вона 25 років була одружена, а після смерті чоловіка 15 років тому кардинально змінила своє життя
0
0
13:45 21.07.2018
Перше місце в рейтингу зайняв антагоніст кіносаги "Зоряні війни" Дарт Вейдер
0
0
13:18 21.07.2018
В цей день вперше жали жито і починали збирати в вали сіно, а в Сербії також починали збір меду
0
0
11:48 21.07.2018