Результат дослідження, яке проводилося на базі даних програми для знайомств, показав, що насправді здається чоловікам відштовхуючим у жінках. Дізнайся про це в матеріалі Clutch.

Надлишок макіяжу

Це дратує чоловіків у віці від 50 років. Ймовірно, за все своє життя вони так перенаситилися яскраво нафарбованими жінками, що тепер це негативно впливає на їх ставлення до протилежної статі. Якщо хочете сподобатися дорослому чоловікові використовуйте мінімум макіяжу.

Леопардові принти

Одяг забарвлення тварин дуже сильно дратує сорокарічних чоловіків. Вони з обережністю ставляться до жінок, які віддають перевагу в своєму гардеробі леопардовим принтам. Ймовірно, жінки в такому забарвленні здаються їм занадто агресивними.

Одяг не за віком

Тридцятирічні представники сильної статі ненавидять, коли жінка носить занадто "дитячий одяг". Ці чоловіки протестують проти рожевих, коротких суконь, шортів і всього того, що може нагадувати їм "дівчинку". Тому, якщо ти маєш види на чоловіка у віці 30-ти років, одягайся за віком.

Татуювання хною

Хлопців, яким виповнилося 20, дратують тимчасові татуювання, які так популярні зараз серед молодих дівчат. Напевно, їм це видається несерйозним, адже в такому віці вже можна зважитися на постійне тату.

Водолазки

Закритий одяг став предметом роздратування у підлітків. Вони хочуть, щоб дівчина була більш доступна і радувала їх відкритими частинами свого тіла. Для підлітка це досить природне бажання.

З усього прочитаного, можна зробити висновок, що для того, щоб сподобатися всім без винятку чоловікам, ти повинна: виглядати природно, не носити леопардові принти, твій гардероб повинен відповідати віку і, нарешті, визначитися з татуюванням (або вона у тебе є, або немає).

Нагадаємо, ми дізналися все, про що мріють сучасні жінки.

Як повідомляв Знай.ua, чого уникають чоловіка у відносинах залежно від знаку Зодіаку.

Також Знай.ua писав, 8 звичок, які дратують чоловіків у відносинах.