Популярна блогеша Морена пішла на поводу у чоловічої частини своєї читацької аудиторії і на підставі їх в'їдливих зауважень склала топ-5 видів огидних, нестерпних дружин.

Жінка-яйцерезка

Так вони охарактеризували надто вольову і упертую дружину. Жінка, яка готова відстоювати свою думку і вважає, що існує в світі її думка і неправильна. Хабалка, готова зупиняти все і всіх на своєму шляху.

Всі співчувають мужику, який зважиться на такий одружитися. Його чекають лише скандали і злобна гризня за хатню владу. Морена впевнена, що в подібному шлюбі у чоловіка тільки декоративна функція.

Популярні новини зараз

Кличко переміг Притулу і Верещук у першому турі - сенсу продовжувати немає

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Дружина-принцесска

Такий тип жінки впевнений, що головне призначення жінки – "прикрашати життя чоловіка" і надихати його на подвиги. Дружина-принцесска впевнена, що інших сімейних обов'язків у неї немає.

Дружини подібного типажу не готові наводити затишок в оселі, а тим більше готувати і прибирати. Виною тому, на думку блогерши, інфантилізм, лінь, егоїзм і пасивність. Принцесски шукають собі не чоловіка, а дбайливого татуся.

Дружина-недавалка

Подібні жінки вміло маніпулюють тим, що у них між ніг. Їх ще називають побутовими повіями. Вона стервозна і завжди намагається маніпулювати своїм благовірним. Зазвичай має по кілька шлюбів і готова до зрад з помсти.

Дружина-овуляха

Жінка, яка розуміє власне самовираження жінки лише через народження дітей. Всі мрії, сподівання і розмови таких осіб, за твердженням Морени, зводяться до дітей.

При цьому думка чоловіка, якого вона обирає в якості запліднювача, зазвичай не питається. Його завдання забезпечувати її і дітей, про майбутнє яких сама вона думати не зобов'язана.

Жінка-опекаха

Такі дружини завжди зайняті тільки побутом і сім'єю. Вони своє життя кладуть на вівтар домашнього господарства і постійно дорікають всіх домашніх, що ті не цінують її старань.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" є такі типи чоловіків, які спочатку здаються привабливими. Але як тільки ти заводиш серйозні стосунки, то розумієш, що пора від цього хлопця тікати.