Телеведуча Марія Єфросиніна стала Почесним Послом Фонду ООН з питань народонаселення в Україні. Вона представлятиме організацію UNFPA, діяльність якої охоплює Східну Європу і Центральну Азію.

Про це повідомляє "Новое время".

"Ми дуже раді нашій співпраці з Марією. Віримо, що проблеми гендерної рівності, домашнього насильства, а також необхідність забезпечити розвиток потенціалу молодих людей стануть більш обговорюваними, а значить і більш помітними для суспільства", - заявив представник UNFPA в Україні Каспар Пік.

Примітно, що представниця України вперше стала послом доброї волі ООН для всього регіону.

Два роки Єфросиніна буде офіційним представником Фонду ООН. В її обов'язки, зокрема, входить підтримка організацій по боротьбі з домашнім насильством, підтримки рівності чоловіків і жінок, а також сприяння молоді в реалізації можливостей та інтересів.

"У партнерстві з Фондом ООН ми в значній мірі розширимо наші можливості говорити про існуючі проблеми і допомагати жінкам відчувати себе більш впевненими", - прокоментувала новину телеведуча.

Популярні новини зараз
Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще

Варто відзначити, що раніше популярна українська ведуча Маша Єфросиніна у своєму блозі розповіла п'ять своїх головних правил, які в цьому можуть допомогти.

Правило №1. Викладіть суть своєї образи

Це може бути складно. Можливо, ви відчуваєте, ніби якась невидима сила тисне образу і каже: "Надуйся і мовчи". Але проблема в тому, що чоловік може взагалі не розуміти і не здогадуватися, з якої причини ви ображаєтеся.

Правило №2. Вмійте помиритися першою

Звичайно, ми завжди на 150% праві, а винен завжди він. Але кожна з нас у той момент, коли ображається на чоловіка, буркне щось не те і перегне палицю. В цілому ми розуміємо, що в цей момент його образили. Тому підходьте і починайте миритися.

Правило №3. Не забирайте образу в ніч

У нашій сім'ї це правило придумала я, так як я є досить емоційною і чутливою жінкою. Думаю, найбільша дурість, яку можна зробити, – це заснути, не помирившись або хоча б не поговоривши. Просто почати хропіти, відвернувшись один від одного. Це складно, практично неможливо, але треба домовитися – жорстко посварившись, спати не лягайте.

Правило №4. Не маніпулюйте дітьми

На мій погляд, це найгірша помилка, яку здійснюють пари. І вона найпередбачуваніша, адже є діти, які однаково люблять обох, і батьки починають з'ясовувати стосунки за рахунок маніпуляцій. По-перше, вас це не помирить. По-друге, це не поліпшить ваші стосунки. По-третє, ви завдасте дитині сильну травму, адже вони не можуть розірватися. Я вважаю, що такі маніпуляції з сім'ї потрібно викорінювати.

Правило №5. Не виганяйте з дому і не йдіть самі

Чоловіки не дуже люблять істерики – їх лякають сльози. Якщо вам потрібно закінчити сцену і грюкнути дверима, то, на мій погляд, це серйозно ускладнює конфлікт і робить зарубку на відносинах. Без подібних випадів конфлікт вирішити набагато легше. Адже тепер це вже не конфлікт – це попахує війною. Точно так само не варто виганяти чоловіка з криком "пішов геть". Це лише підсилить його образу, а потім – не дуже хочеться повертатися.

Як вийти з конфлікту з чоловіком. Моя п'ятірочка.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що зірка телеекрану Маша Єфросиніна потрапила в лікарню.