Стрес - прокляття нашої епохи. Пробудження та початок дня багато людей недооцінюють.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідома українська телеведуча Маша Єфросиніна визначила декілька золотих правил ідеального ранку. І написала про це у своєму блозі. Давайте дізнаємося, як якісно почати свій день.
Поставте на будильник свою найулюбленішу мелодію
Вона не повинна бути дратівливою, різкою чи голосного. Ви повинні її любити. Тоді, прокинувшись, ви будете розуміти, що вас будить щось приємне. Нехай ця мелодія з чимось асоціюється, наприклад, з якимось задоволенням або спогадом.
Заводьте будильник на півгодини раніше того часу, коли потрібно прокинутися
Я, як правило, прокидаюся о 8 ранку. Відповідно, заводжу будильник на 7:30. Тоді вже до 7:45 я у свідомості й практично не хочу спати. Це правило дуже просте, але відмінно діє.
Прокинувшись, не заходьте у месенджер, YouTube або інші соцмережі та програми на вашому телефоні
Не позбавляйте себе ранку. Дайте прокинутися собі, своєму мозку і тілу. Ще краще – не кладіть телефон й інші гаджети на тумбочку або поруч з головою. Нещодавно я прочитала дослідження, з якого дізналася, що гаджети, поруч з якими ми спимо по 7-8 годин, забирають якість сну і знижують кількість вироблюваного мелатоніну. А адже це той гормон, який відповідає за обмін речовин та молодість. Якщо не вірите, то проведіть експеримент: прибирайте телефон на ніч в іншу кімнату протягом тижня-двох і спостерігайте за різницею.
Прокинувшись, потягніться
Якщо у вас є дитина, то ви напевно помічали, що першим ділом вранці вона потягується. Коли в останній раз, прокинувшись, ви потягувались так, щоб ваші коліна розтягувались, немов у балерини? Рекомендую рано вранці обов'язково потягнутись.
Смійтеся
Сміхойога полягає в тому, що ви підходите до дзеркала й починаєте сміючись говорити вголос всіх голосні. Півтори хвилини такого заняття гарантують вам чудовий настрій та підтягнуту шкіру обличчя.
Абсолютно все, що стосується сну і тієї атмосфери, в якій ви спите, вкрай важливо. І, як говорила Майя Плісецька, не забувайте про те, що ліжко створене не для роботи і не для їжі, а для сну та занять сексом.
Як повідомляв портал "Знай.uа" вчені з університету Фінляндії провели цікавий експеримент про вплив алкоголю на якість сну.