Якщо ви не планували відпустку, то знайте, вона буде. Відмінний відпочинок, який дасть можливість не тільки побачити нові країни, але навіть влаштувати особисте життя. Зірки допоможуть Вам організувати відмінну подорож без шкоди бюджету.

Багатьом знакам Зодіаку в цьому році відпустка принесе не тільки відпочинок, але і нові знайомства, які можуть добре вплинути на кар'єрне зростання чи зміни в особистому житті. Тому заплануйте хоча б дешевий відпочинок — ще не раз подякуєте себі за це.

Скорпіони

Цей знак має всі шанси налагодити особисте життя, якщо поїде у відпустку восени. Але для цього Вам потрібно добряче попрацювати влітку. Зате зможете заробити не просто на відпочинок біля моря, а на ту країну, яку дійсно хочете відвідати. Саме там у Вас буде шанс зустріти чоловіка своєї мрії і свого кола. Якщо знайомитися немає ніякого бажання, просто відпочивайте перед довгою зимою.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Леви

Кращий відпочинок для Вас настане тоді, коли Ви, нарешті, зробите ремонт у квартирі або переїдете в приватний будинок. Після цього відпочинете зі спокійною душею. Ця відпустка стане часом зближення всієї родини, це буде теплий та душевний час.

Риби

Якщо Ви навесні і влітку добре працювали, то Вам обов'язково вдасться викроїти хоча б тиждень на відпустку і вирушити завершувати пляжний сезон в теплі країни. По-перше, задовольніть свою пристрасть до прекрасного, по-друге, нарешті відпочинете і виспетеся без ненависного режиму, по-третє, якщо не будете соромитися, знайдете багато нових знайомих, що цілком може обіцяти зміни в особистому житті. Тут вже як Вам захочеться.

Овни

Хочете правда незабутню відпустку, тоді тільки з друзями! Там будуть і веселощі, і екстрім, і пригоди, як у студентські роки. Відпочинок з коханою буде, навпаки, дуже спокійним і романтичним, але Вам може здатися трохи нудним. Словом, Вам вибирати — від компанії дуже багато залежить. Краще планувати відпустку влітку, це найбільш сприятливий для Вас період.

Водолії

Обов'язково виділіть декілька днів і відправляйтеся до своїх старших родичів. На місці Ви зрозумієте, що там є чим допомогти — і своїми силами, і грошима. Адже вони ніколи нічого не попросять самі. А вже решту часу проведіть, як вважаєте за потрібне.

Ваги

Можуть зустріти свою долю під час відпустки або поїздки в сусіднє місто. Ви будете проти знайомства, але поступово втянитесь в розмову і самі не помітите, як спочатку станете друзями і обменяєтеся контактами, а потім і почнете зустрічатися. Це навряд чи буде роман на відстані — коханий буде Вашим земляком або з сусіднього міста.

Як повідомляв портал "Знай.uа", скоро сезон літніх відпусток і найпопулярнішим туристичним напрямом українців все ще залишається Туреччина. Скільки буде коштувати відпустка-2018?