Здавалося б, знайомство в Інтернеті – це найлегший спосіб знайти кохання. Але на ділі все виявляється не так просто. У цій статті ви знайдете відповіді на хвилюючі вас питання, а також дізнаєтеся, як правильно поводити себе в мережі, передає Viva.

Знайомство в мережі – лотерея?

І так, і ні. У лотереї чим більше квитків, тим більше шансів на виграш. Так і зі знайомствами. Чим більше нових знайомих, тим вище ймовірність знайти «свого» чоловіка. Але якщо виграш у лотереї – це щасливий випадок, то успіх у пошуку чоловіка на сайтах знайомств залежить тільки від вас!

Чим привабити чоловіка в Інтернеті?

Щоб вас помітили, потрібно правильно себе позиціонувати. Як це зробити на сайті знайомств? З допомогою фото та анкети. Якість має бути на висоті! Тільки свіжі якісні фото, а не перші-ліпші селфи з телефону, тільки цікава презентація себе. І увага вам гарантована!

Важливо і те, як ви поводите себе при знайомстві і спілкуванні. Мало привернути людину, треба її утримати. У цьому вам допоможуть ключові рекомендації:

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Показати ще

1. «Чим менше чоловіка ми кохаємо, тим більше подобаємося йому». Пам'ятайте, він – чоловік, а ви – трофей. Навіть якщо чоловік дуже вам подобається, потрібно вміти витримувати паузу. Нехай ініціатива виходить від нього.

2. Принцип «1 на 1». На 1 повідомлення – одне ваше, і ні в якому разі не більше. Нескладне правило, яке допоможе вам не програти у відносинах!

3. «Всі на вибір!». Не обмежуйтеся спілкуванням тільки з одним чоловіком. Глобальна мережа дозволяє нам листуватися одночасно з 5-8 чоловіками. Чим більше співрозмовників, тим більше ймовірність, що серед них виявиться ваш майбутній чоловік.

4. «Буду лаконічною». Не захоплюйтеся простирадлами повідомлень. Чоловіки цінують свій час. Пишіть коротко і ємко (не рівноцінно сухо і нудно!). Пропонуйте спілкування по шматочках, і він буде чекати ще.

5. «Книга скарг». При спілкуванні з чоловіками не перетворюйтеся в сварливу тітку. Позбавте чоловіка від негативу, його і так вистачає в житті. Розливайте теплоту і доброту в кожній фразі.

6. Залишайте інтригу. Не треба вивалювати на чоловіка всю інформацію про себе відразу – недомовленість вам у допомогу. І не відповідайте на ті питання, які вам задають.

Звичайно, інтернет – суперечлива річ. З одного боку, завдяки йому створюється все більше успішних знайомств і заміжжя. З іншого боку, не всі жінки вміють ловити чоловіків глобальною мережею.

Як повідомляв портал "Знай.uа", зірки назвали найбільш ледачих і працьовитих знаків Зодіаку.