Вікторія Бекхем стала обличчям з обкладинки лютневого випуску журналу Vogue. Для фотозйомки Вікторія використовувала дизайнерський одяг свого ж бренду.

Про це повідомляє sass.com.ua

Так, для обкладинки зірка позувала в бежевому боді, який відбиває смаглявий колір її шкіри. На знімальному майданчику було неймовірно весело.

"Ця фотосесія значно відрізняється від всього, що я робила до цього", - розповіла Бекхем.

На наступному знімку Вікторія в яскраво-червоній сукні довжини міді з поясом продемонструвала свою знамениту розтяжку.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Ну а для третьої фотографії модель приміряла світло-бежеве боді, поверх якого одягла кофту.

Девід Бекхем рекламує свій новий бренд під українську музику.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українська співачка попозувала у ванній.