Чоловіки і жінки по-різному відчувають і виражають свою любов. Мало який чоловік володіє природним даром красномовства, тому часом сказати просту фразу - "Я кохаю тебе!", стає для них непосильним завданням. Набагато краще у представників сильної статі виходить передавати свої емоції за допомогою дій і вчинків.

Часті поцілунки

Згідно з дослідженнями психологів, жінки потребують поцілунків більше, ніж чоловіки. Якщо представники сильної статі розцінюють поцілунок як частину інтимної близькості, то для жінок він є знаком, що виражає подяку, симпатію, ніжність. Саме тому часті і несподівані поцілунки можна розцінювати як ознаку щирої любові чоловіка.

Він вас уважно слухає

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

У порівнянні з жінками чоловіки мають більш низький поріг уважності. Це виражається в тому, що хлопцям важко засвоювати мову на слух і, відповідно, довгі розмови їх стомлюють. Захопити чоловіка розмовами можна тільки в двох випадках: якщо тема бесіди їх по-справжньому цікавить чи діалог веде кохана жінка.

Ненав'язливі дотики

Виховання і правила пристойності не дозволяють нам бурхливо виражати свої почуття на людях. Однак, в кожному закоханому чоловікові живе інстинкт власника, який час від часу проситься назовні. Відлуння цього інстинкту проявляються в тому, що, перебуваючи з вами в товаристві друзів чи знайомих, чоловік обдаровує вас ненав'язливими дотиками. Наприклад, він може взяти вас за руку, поправити волосся або обійняти.

Сюрпризи і несподівані подарунки

Подарунки та сюрпризи без приводу - матеріальне вираження любові з боку чоловіка. І тут абсолютно не важливо, скільки коштує подарунок. Головне, що він свідчить про любов і прихильність. У всіх випадках подарунок говорить про те, що ваш партнер думає про вас і хоче зробити вам приємне.

Він намагається вас розсмішити

Немає нічого прекраснішого, ніж сміх коханої людини. Принаймні, так вважають чоловіки. Саме тому в період закоханості майже всі чоловіки беруть на себе роль жартівників і витівників. Якщо ваш партнер постійно жартує і веселить вас, знайте, таким чином він висловлює вам свою симпатію.

Він знайомить вас зі своїми друзями

Чоловіки - природжені власники, які жадають цілком і повністю володіти об'єктом своєї пристрасті. Однак, в серці закоханого чоловіка цей інстинкт бореться з бажанням похвалитися своїм "трофеєм" перед друзями. Саме тому закоханий чоловік з легкістю вводить свою дівчину в коло друзів і близьких. Демонструючи вас своєму оточенню, чоловік, немов дитина, хвалиться вами. А хвалитися можна тільки тим, що по-справжньому любиш і цінуєш.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про знаки Зодіаку, які мають найкращу інтуїцію.