Ми запитали у кількох чоловіків про те, як саме вони обирають супутниць життя і які критерії підказують їм правильний вибір. Передає Clutch.

Існує думка про те, що головне в жінці - це її зовнішність, але виявилося, що більшість чоловіків шукає свою єдину зовсім за іншими ознаками. Чому ж одні залишаються з дівчатами на одну ніч, а інші на все життя?

Гоша, 35 років

Я не вірю в любов з першого погляду і в те, що якісь прийоми з інтернету можуть змусити людину закохатися в тебе. Але я вірю в деяку хімію, яка змушує людей тягнутися один до одного і в те, що ця ж хімія тягне полігамного чоловіка до однієї жінки.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Коли відбувається хімія, то людям навіть не потрібно перебувати в безпосередній близькості, щоб відчути, що це "воно ". Ви є дзеркалом один одного, вам комфортно знаходитися поруч один з одним, не зронивши ні слова. Ви насолоджуєтеся моментом.

Андрій, 32 роки

Я завжди оцінював дівчат тільки для серйозних стосунків. Тобто, якщо певний набір зовнішніх даних, інтелекту і рис характеру мені підходив, я відразу ж думав про те, як ми проживемо разом все життя. Ніколи не розумів навіщо люди заводять стосунки без надії на якусь серйозність.

Я не бачу причин витрачати свій час на безперспективні стосунки, адже чоловіку для того, щоб отримати задоволення від відносин, потрібно вкладатися, причому чимало. А якщо у них немає майбутнього, виникає питання "Навіщо?".

Діма, 42 роки

Я відразу звернув увагу на свою майбутню дружину. Вона була легкою, мене привабило її ставлення до себе, до інших і до життя. Не можу сказати, що наші відносини будувалися ідеально, але це міцний союз, створений завдяки спільним інтересам і поглядам.

Чоловік закохується, тому що йому приємно з дівчиною, а не важко. Почуття закоханості йде від легкості і радості, яку дарує жінка.

Ця її легкість і турбота мене надихнула на нові певні досягнення. Вона не дозволила відносин стати тюремною камерою для нас обох, більш того, дала мені відчуття потрібності і важливості.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", група дослідників зробила висновок, що жінці потрібно потягнути час і не вступати в інтимний зв'язок при першій же зустрічі. Про це повідомляють ЗМІ.