Російська телеведуча Олена Водонаєва відверто розповіла шанувальникам про своє ставлення до пластики і фотошопу.

"Ми всі вже настільки звикли до гарних фільтрів, які поліпшують нас, що кордони з реальністю в багатьох акаунтах просто стерті. Я і сама можу десь і зіниці відбілити, десь тон шкіри поправити. Вже в цій справі я точно не псковська незаймана ", - говорить зірка "Дому-2".

Дівчина говорить, що фотошоп і ботокс повинні вийти з моди. 

"Відвертий фотошоп, на мій погляд, повинен вийти з моди, а профілі, в яких немає живих відео з особою людини, мені взагалі не вселяють довіри. Я пишаюся тим, що у мене ще не обколоте обличчя. Взагалі нічим! У мене немає гумових губ, отпиленного носа-пекінеса і жахливих неприродних вилиць, із-за яких багато дівчата схожі на могутніх індіанців. Крім всіх нововведень у медицині і косметології у нас також є можливість стежити за собою допомогою способу життя і правильного ставлення до себе", — написала вона в соцмережах.

За її словами, у всіх є можливість стежити за собою допомогою способу життя і правильного ставлення до себе.

Але, через кілька днів вона розповіла, що "вирішила ступити на стежку ін'єкцій і почати зволожувати фейс". Водонаєва уточнила, що не збирається застосовувати філлери або ботокс, які "змінюють обличчя від образу молодої жінки до лику милого узбека". Зірка вибрала, за її словами, саму нешкідливу зволожуючу процедуру — біоревіталізація.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" зірка "Дому-2" Олена Водонаєва здивувала соцмережа роликом зі стриптизом у супроводі українського хіта у виконанні Гайтани.