Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова вважає, що відмова Вашингтона в наданні віз артистам нібито пояснюється страхом перед РФ.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"Будь-які артисти - це посланці миру. Артисти завжди повинні та зобов'язані виступати за примирення будь-яких чвар і розбрату. Мистецтво, музика, танець живуть в душі кожної людини. Тому артистам не повинно бути ніяких перешкод, але, на жаль, ми живемо в такі дні, коли політика втручається і в репертуарну політику. Дуже шкода", - сказала вона в коментарі радіостанції "Говорить Москва".

За словами балерини, російські артисти повинні прославляти РФ у всіх країнах світу.

"Побоюються багато і російських спортсменів, і артистів, тому що Росія попереду планети всієї та становить загрозу своєю величчю, присутністю великої кількості талановитих людей, особистостей справжніх, а не безликих усміхнених людей. Але це саме та причина, по якій ми повинні об'єднатися і не опускати рук. Те, що не дають (права на в'їзд. - Ред.), - значить, бояться і побоюються. Але добре, коли є, чого боятися, коли є це велич і сила", - похвалилася в традиційному дусі росіян вона.

Волочкова додала, що в Росії існує великий набір проблем, через який талановиті люди тікають з країни.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"У Росії непросто. Немає пророка в своїй вітчизні. Всі великі люди їхали з нашої країни. На великий жаль. Але ті, хто залишилися тут, їм усім треба тиснути руки і дякувати за те, що вони працюють на славу нашої батьківщини", - підкреслила балерина.

Варто відзначити, що раніше скандальна російська танцівниця Анастасія Волочкова прокомментувала ситуацію з виїздом російських артистів на пмж за кордон і не тільки. Так, жінка ясно дала зрозуміти, що вважає Росію великою державою, яку бояться у всьому світі.

Днями балерина дала невеличке інтерв'ю російській радіостанції. Вона всіма доступними їй оборотами мови вихваляла свою державу, а артистів назвала посланцями миру. Волочкова заявила, що саме артисти зобов'язані виступати за примирення будь-яких чвар і розбратів, тому що мистецтво, музика і танець живуть в душі кожної людини.

Саме цим жінка пояснила своє обурення відмовою Вашингтона надавати візи артистам з РФ. Волочкова переконана, що відмова є доказом страху перед Росією, а для артистів не повинно бути ніяких перешкод. Але при цьому Анастасія не заперечує, що вона живе в такі дні, коли політика втручається в репертуарну політику.

"Побоюються багато і російських спортсменів і артистів, тому що Росія попереду планети всієї і становить загрозу своєю величчю, присутністю великої кількості талановитих людей, справжніх особистостей, а не безликих усміхнених людей. Але це саме та причина, по якій ми повинні об'єднатися і не опускати рук. Те, що не дають права на виїзд, – значить, бояться і побоюються. Але добре, коли є, чого боятися, коли це велич і сила", – наївно хвалиться балерина.

Волочкова визнала, що в Росії непросто і багато талановитих людей виїжджає з країни з-за величезної кількості проблем держави. Решті, мабуть і зараховуючи себе до таких, Волочкова пропонує потискати руки і дякувати за те, що вони "трудяться на славу батьківщини".

Музичний критик Сергій Сосєдов образив балерину Анастасію Волочкову.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Волочкова протерла своїми грудьми таїландський пляж.