34-річна мама двох маленьких діточок Марія Бонд з Австралії довела, що мами — це просто суперлюди, які можуть встигнути все. Марія ніколи не була худенькою, а потім набрала вагу ще й під час першої вагітності. Потім народився другий малюк, і дівчина виявила, що вона важить вже близько 90 кілограмів при маленькому зрості і ситуацію треба рятувати.

"Мій зріст всього 160 сантиметрів, так що кожні п'ять кілограмів на мені більше схожі на 10. Я дивилася на фотографії з весілля і плакала".

Але засмучувалася молода мама недовго. На допомогу їй прийшли планування і спорт. Дівчина працює бізнес-аналітиком повний день і встигає ходити на тренування, допомагати чоловікові і дбати про дітей. Що не може не вражати.

"Насправді я не вважаю себе особливою або виключною, я просто добре організувала свій час. Але мені часто кажуть, що я надихаю і мотивую інших".

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Марія розповіла, що її звичайний день починається о 4:30. Вона снідає, робить прибирання, збирає дітворі рюкзаки в дитячий сад, а потім біжить на годинне тренування. В 8:30 вона вже на роботі, ввечері забирає дітей, займається з ними — і знову тренування, але вже вдома. Ніякого телевізора і тому подібного. У 10 вечора — відбій. Чоловік теж допомагає Марії справлятися з клопотами. Наприклад, у вихідні вони разом готують їжу на тиждень.

"Вся справа в пріоритетах. Я ніколи не сиджу на дивані і не дивлюся телевізор. Я прокидаюся рано і прошу допомоги, коли вона мені потрібна".

У тиждень у Бонд п'ять силових тренувань і два кардіо. Коли вона вперше почула про бодібілдинг, зрозуміла, що знайшла свій спорт. З тих пір Марія завсідник і переможець конкурсів. Вона не тільки скинула 40 кілограмів, але і придбала красиве рельєфне тіло, про який мріяла.

"Я зціпила зуби, знайшла тренера і зайнялася бодібілдінгом. З цього моменту моє життя вже не була колишнім. Я хочу показати іншим жінкам, що ми можемо зробити все це, просто потрібно застосувати кмітливість і правильно розставити пріоритети".

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що травесті-діва Монро показала світові своє перевтілення.