Українська художниця Женя Олійник створила кумедний комікс, в якому розділила людей на п'ять типів за їх поведінкою у спеку.

Про це повідомляє "УП".

На її думку, у кожного перехожого можна впізнати низку характерних особливостей, якщо ретельніше звернути увагу.

П'ять типів людей у спеку

Борці з ультрафіолетом

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Бояться зайвий раз вловити сонячні промені, не виходять з дому без сонцезахисного крему, окулярів та завжди п'ють багато води. Спілкування із такими – справа не з приємних, адже вони звикли "робити все правильно".

Обурені нормами

Ці чоловіки не пропустять можливості вдягти шорти, навіть якщо працюють на серйозній посаді. Нічого кримінального у цьому немає, але діловий етикет іноді змушує нас терпіти незручності заради витриманого стилю.

Ті, що завжди мерзнуть

Може цій категорії людей зовсім не холодно (тому що у +35 це як мінімум дивно), проте подібні диваки готові загорнутися у будь-що навіть у сильну спеку, а своїх дітей не випускають на прогулянку без теплих панчіх та із непокритою головою

А нам все одно

Певно, найбільш розповсюджений тип, можна зустріти біля входу у метро, на пляжі та у центрі міста, але найчастіше – у спальних районах.

Пані з віялами

Найбільш лояльна категорія – і про себе дбають, і про пасажирів у транспорті, додаючи зайвої прохолоди.

Як повідомляв портал "Знай.ua", серпень приготував українцям пекельний подарунок.