Одна з найпопулярніших баз, де НЛО контактують з землянами розташована у Порто-Дауні Англії. За часів холодної війни про це місце ходило багато дивних чуток.

Другою базою є відома Зона 51, яка розташована в Неваді США. Експерти розповіли, що там люди почали контактувати з НЛО після аварії позаземного зорельоту у Розуеллі.

Уфологи кілька разів помічали польоти над базою дивних об'єктів. Імовірно, вони були неземного походження.

Третя база, на якій ховаються НЛО, знаходиться в Нью-Мексико. Вона є однією з найбільш "гарячих точок", де дуже часто були помічені НЛО.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Показати ще

Ще один об'єкт розташований, за твердженням фахівців, близько острова Андрос в Греції. Причому ця база може бути підводною для того, щоб пересічні громадяни не могли її помітити.

П'ята база розташована в Росії. У Поволжі уфологи помітили ознаки військової бази "Житкур" і припустили, що саме там знаходиться посадочний майданчик і кілька підземних сховищ-ангарів для інопланетних космічних кораблів.

Шоста база знаходиться прямо в будівлі ВВС США в ангарі 18, де є відділ з "іноземним" технологій. Цей фактор, на думку уфологів, головним чином означає зв'язок з прибульцями.

Остання база розташована навіть не на Землі, а на Місяці. При цьому уфологи позначають її як земну, враховуючи відстань від Землі до Місяця. Поки людство лише будує плани про те, як активно використовувати Місяць для видобутку деяких мінералів, прибульці без проблем можуть ховатися на природному супутнику Землі.

Нагадаємо, землянам пообіцяли "небесне рандеву" з Халком.

Як повідомляв Знай. ua, людство приречене: уфологи розшифрували дивне послання прибульців.

Також Знай. ua писав, що інопланетян звинуватили в підпалі Каліфорнії.