Соціологи ВЦВГД прийшли до невтішного висновку, що майже половина жителів Росії вважають, що інопланетяни постійно відвідують Землю, однак ховаються від людей, або ж влада не розголошує цю інформацію.

Відомо, що в дослідженні брали участь 2 тис. осіб віком від 18 років з різних регіонів Росії.

"Планета Земля має форму кулі, і цьому є неспростовні докази, вважає абсолютна більшість опитаних (93%)", — йдеться в доповіді ВЦВГД.

4% росіян не змогли відповісти на це питання, ще 3% вважають, що вчені навмисно вводять в оману жителів країни.

Популярні новини зараз

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Показати ще

При цьому, 39% росіян довіряють вченим, проте 58% додають, що представники наукових професій періодично приховують правду від народу. Майже половина респондентів вважає, що Землю іноді відвідують НЛО.

Ще близько чверті всіх опитаних думають, що американські астронавти правда висадилися на Місяці з "Аполлона-11" в 1969 році, а 57% вважають, що Вашингтон сфабрикував документи експедиції. При цьому відсоток людей, які вважають висадку на Місяці реальністю, зростає прямо пропорційно рівню освіти.

Знай.uа нагадує, що в суботу, 21 липня поточного року, жителі маленького містечка Уестфілд в окрузі Гамільтон, який розташований в американському штаті Індіана, побачили на небі щось дивне і в той же час абсолютно неймовірне.

Так, очевидці поінформували місцевих уфологів, що зіткнулися з цим прибульцем, який буквально летів по небу.

Також нагадуємо, що місцевий житель з міста Лідса зміг сфотографувати, за його словами, гігантський НЛО, який пролітав над його будинком. Дане явище і його правдивість активно обговорюють у соціальних мережах.

В існування позаземних космічних сил вірять багато астронавти, однак до цього часу вони мовчали, адже боячись реакції суспільства, яке було не готове почути правду.

Про останньому "космічному" попередження невидимого Творця Всесвіту розповіли вчені з різних куточків світу.