Деякі люди до сих пір вважають за краще дотримуватися застарілих і консервативних поглядів, коли мова заходить про роль чоловіка і жінки в суспільстві.

Але давайте розвіємо кілька звичних міфів. В найпопулярніших стереотипах розібрався Clutch.

Ми живемо в світі, де жінки працюють. Ми живемо в світі, де життя більшості жінок не залежить від чоловіків. Нам не потрібно, щоб чоловік давав нам дах над головою, адже вона у нас і так є. Жінки є прекрасними співрозмовницями, тому і тут чоловіки йдуть на другий план. Отже, що нам потрібно від чоловіків? Технічно нічого. Раніше єдиним способом забезпечити своє майбутнє і фінансову стабільність для жінок було заміжжя. Однак зараз правила змінилися.

Популярні новини зараз

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

Сильним жінкам більше не потрібні чоловіки, щоб вижити. Правила минулого вже не діють в сьогоденні. Не повірите, але багато хто з нас не обмежує сенс свого життя лише одним заміжжям і народженням дітей. Наші цілі не шикуються в цьому напрямку. Насправді ми не спимо ночами не через те, що нас турбують думки про шлюб. Ми турбуємося про інше. Це кар'єра. Деякі з нас хочуть більшого від життя і не покладаються лише на любов. Звичайно, любов і сім'я - це прекрасно, якщо це не заважає особистісному зростанню. В іншому випадку, це стає тягарем і негативним фактором, відволікаючим від самореалізації.

Чоловіки часто запитують, чого хоче сучасна жінка? Зрозуміло, не можна узагальнено відповідати від імені всіх представниць сильної статі. Однак з досвіду спілкування з багатьма успішними жінками можна резюмувати їх бажання в двох словах: бути собою.

Не всі жінки мріють про весілля, коли вони закохуються. Це традиційний стереотип, нав'язаний суспільством. Більш того, хоча ми цінуємо поради від чоловіків, у нас є власна думка про те, як треба чинити. Чоловіки втратили можливість нав'язувати свої ідеї жінкам. Якщо ви закохалися в самостійну жінку, тоді чому ви згодом намагаєтеся позбавити її від цієї самостійності? Іронія полягає в тому, що чоловіків лякає саме те, що їх інтригує.

У сучасному світі знайти собі пару не складає великих труднощів. У нас є соціальні мережі, додатки для знайомств, шлюбні агентства і багато іншого. Всі ці речі кардинально змінили принципи відносин. Протягом періоду часу між абстрактним залицянням і конкретними відносинами є прекрасна можливість говорити правду. Зізнайтеся жінці в тому, що ви не хочете бути моногамним. Чесно скажіть, що ви не хочете одружитися, поки вам не виповниться 35 років. А якщо ви не знаєте, чого хочете, озвучте і це. Але не обманюйте.

Давайте свободу жінкам, дозволяйте їм робити вибір. Саме так ви зможете створити певний простір один для одного, яке буде стабільним, але одночасно воно буде гнучким. Таким чином, ви вдвох зможете взаємодіяти з навколишнім світом і втілювати свої найсміливіші мрії.

Отже, якщо вам потрібна впевнена жінка, яка змогла сама побудувати своє життя, то ви повинні цінувати все її прагнення. Тому, якщо ви хочете знати те, про що думають жінки, чого вони хочуть, будьте щирими і справжніми з нами. Якщо ви хочете бути частиною нашого світу, тоді будьте реальними і живими людьми - показуйте, що ви не ілюзія соціальних мереж. Не влаштовуйте полювання за жінкою, але і не будьте осторонь. Просто будьте собою, а час уже зробить все інше!

Нагадаємо, у багатьох жінок є такий колишній, в чию сторінку в соцмережі так і хочеться заглянути, а рука тягнеться зателефонувати або написати з пропозицією сходити на каву. Або навіть проскакують думки про відновлення відносин. Однак, в одну і ту ж річку не можна увійти двічі, тому реанімувати минулі відносини – не найкраща ідея. Так що ж робити, щоб попустило?

Як повідомляв Знай.ua, іноді навіть найідеальніші відносини можуть зруйнуватися від дурних звичок і звичок.

Також Знай.ua писав про те, що весілля завжди було радісною і світлою подією. Проте в давнину, і часто досить грубі часи, це свято було досить суворим. Багато стародавніх і середньовічних традицій сприймаються зараз як варварські, дикі або просто смішні.