Чоловіки люблять очима і зовнішність дуже важлива, однак краса досить суб'єктивна річ. Тим більше, що, поспілкувавшись з вами чоловік починає звертати увагу на інші деталі вашої особистості, які набагато важливіші за зовнішнішні. Про те, що приваблює чоловіків крім стрункої фігури та симпатичного обличчя читай в матеріалі Clutch.

1. Цікава особистість

Кожній людині подобається спілкування з цікавими особистостями. Чарівність і почуття гумору здатні повністю затьмарити собою враження чоловіка від зовнішнього вигляду його співрозмовниці. Якщо ви можете узгодити свої особистісні риси з характером партнера, то у вас є високі шанси створити справжні і тривалі стосунки.

2. Вміння слухати

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Показати ще

У деяких чоловіків виникають з цим труднощі, але кожен з них цінує жінку, яка дійсно вміє слухати. Коли ви покажете своєму чоловікові, що вмієте його слухати, він почне робити у відповідь те ж саме, тому що відчуває, що ви уважно ставитеся до його слів.

3. Вміння йти на компроміси

Чоловіки цінують жінок, готових йти на компроміси і вести переговори в конфліктних ситуаціях. Займаючи жорстку позицію, ви тим самим провокуєте стрес і напругу у відносинах, особливо це стосується стосунків з протилежною статтю.

4. Спонтанність

Спонтанність включає в себе випадкові прояви любові, доброти і подяки. А ще це вміння виявляти радість, коли ваш партнер пропонує вам несподіваний відпочинок-сюрприз чи з'являється у вашому офісі з букетом квітів. Бути спонтанною це один із способів підтримувати іскру у ваших стосунках.

5. Досягнення

Чоловіків дуже приваблюють жінки, які впевнені в тому, що вони роблять, і які з гордістю говорять про свої досягнення. Мова про те, щоб ви знали, чого хочете від життя і не боялися працювати над досягненням своєї мети. Щоб завоювати увагу чоловіка, досить бути задоволеною собою і відчути всю повноту життя.

Нагадаємо, від них ніколи не йдуть чоловіки: чим мудра дівчина відрізняється від розумної.

Як повідомляв Знай.ua, чоловікам це сподобається: види інтиму, які варто спробувати до весілля.

Також Знай.ua писав, три слова, які кожен чоловік мріє почути від жінки.