31 травня найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства відзначає своє свято - Всесвітній день блондинок.

Історія свята

Згідно офіційної версії походження свята, його ініціаторами виступили американські блондинки-адвокати, яких колеги-чоловіки не сприймали як рівних, перешкоджали їх кар'єрному зростанню, натякаючи на низький рівень інтелекту в своїх білоголових жінок-колег. І коли блондинкам набридло постійно терпіти образливі жарти з приводу кольору волосся, вони і вирішили боротися за свої права шляхом заснування свята на свою честь.

За іншою версією, свято виникло після виходу в прокат в 2001 році американської комедії «Блондинка в законі», яка і послужила поштовхом до створення свята. Через два роки воно здобуло популярність і в інших країнах.

Популярні новини зараз
Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Героїні безлічі анекдотів, заручниці перекису водню та перукарського мистецтва, невинні жертви гламуру, повелительки соляріїв і силікону, улюблениці справжніх джентльменів і власниці гиперженской логіки гідно відзначили цю дату в нашій країні вперше в 2006 році.

Як вважають вчені, справжня блондинка — явище рідкісне, і за їхніми підрахунками вже до 2202 року блондинки остаточно зникнуть з лиця Землі. Тільки за останні 50 років число блондинів і блондинок скоротилося з 49 до 14 відсотків від загального числа жителів планети. А причин тому кілька.

По-перше, щоб дитина народилася блондином, в обох батьків повинно бути світле волосся. По-друге, в країнах, де переважає темний колір волосся, населення неухильно зростає, а ось європейці — німці і скандинави, які є носіями «білявого гена» — все частіше обмежуються однією дитиною. Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

В саме ж свято в ряді країн проходять паради блондинок, конкурси серед них із нагородженням кращих представниць світловолосих красунь.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 28 травня відзначається День брюнеток – неофіційне свято всіх темноволосих жінок.