10 листопада всі відзначають досить серйозне і цікаве свято – Всесвітній день науки. Це досить молоде свято, яке з'явилося тільки у 1999 році. Незважаючи на це Всесвітній день науки з кожним роком відзначається все ширше і ширше, і до святкування долучається все більше країн. І в честь цього свята, ми вирішили розповісти вам трохи більше про нього.

Всесвітній день науки 2017: історія свята

Як ми вже говорили, Всесвітній день науки офіційно з'явився ще в 1999 році. Незважаючи на те, що 10 листопада немає вихідного, зазвичай це торжество супроводжує досить багато цікавих заходів.

Мета цього свята полягає в тому, щоб підвищити усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки. Але це далеко не все, так само Всесвітній день науки створений заради відновлення національних і міжнародних зобов'язань в галузі науки за мир і розвитку і наміри підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства; підвищення рівня інформованості громадськості про важливість науки та ліквідація розриву між наукою і суспільством.

З установою свята було все трохи складніше. У 1999 році Дотримуючись порядку конференції 1999 року, ЮНЕСКО офіційно заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції в 2001 році.

Популярні новини зараз

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Всесвітній день науки 2017: традиції свята

Не дивно, що таке торжество, як Всесвітній день науки супроводжується величезною кількістю цікавих заходів. Наприклад, у деяких країнах проходять великі наукові зустрічі та семінари. У багатьох навчальних закладах у цей проходять дні відкритих дверей. У багатьох музеях в честь свята вхід може бути безкоштовним.

Ну і, звичайно, проходять досить великі інформативні заходи, які покликані повідомити всіх, що сьогодні Всесвітній день науки.

Дивіться: Відзначаємо міжнародний день науки

Нагадаємо, що Всесвітній день науки щороку відзначається 10 листопада.