У неділю, 15 липня, відзначається Всесвітній день навичок молоді (World Youth Skills Day), заснований Генеральною Асамблеєю ООН в грудні 2014 року (резолюція A/RES/69/145). Ця дата покликана нагадати про роль молоді у просуванні розвитку і необхідності інвестицій в охорону здоров'я, професійну підготовку і працевлаштування молодих людей. Ідея заснування Дня належить представникам Шрі-Ланки в ООН.

Молодість – активний період життя, коли людина будує кар'єру. Придбання молодими людьми додаткових навичок полегшить їм доступ на мінливий ринок праці і допоможе приймати вірні рішення, що стосуються роботи і життя.

Цікаві факти

Як свідчать дані ООН, на 2015 рік кількість безробітних молодих людей у світі становило 73,4 млн. чоловік. Рівень безробіття серед молоді 13,1%. До 2017 року в більшості регіонів цей показник збільшився в кілька разів. При цьому молоді люди виявляються безробітними в три рази частіше, ніж дорослі.

Кількість робочих місць постійно знижується, а рівень нерівності на ринку праці зростає. Кожен п'ятий чоловік у світі живе в умовах убогості. Кожен п'ятий не має доступу до освіти. Крім того, жінки змушені погоджуватися на малооплачувану або не відповідає їх кваліфікації роботу, задовольнятися працевлаштуванням на півставки.

Ринок праці кардинально змінюється, і молоді потрібно адаптуватися до нових умов і набувати затребувані навички. Тому розвиток навичок, освіта і професійна підготовка – головні чинники успіху на ринку праці. На жаль, існуючі системи не здатні задовольняти пов'язані з навчальним процесом потреби сучасної молоді.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Цей день ООН пропонує державам-членам, організаціям системи ООН та іншим міжнародним і регіональним організаціям відзначати з урахуванням національних пріоритетів, у тому числі шляхом проведення просвітницьких кампаній, заходів за участю добровольців і інформаційно-пропагандистських заходів.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв, що в четвер, 12 липня стюарди і стюардеси відзначають своє професійне свято — Всесвітній день бортпровідника цивільної авіації. Цікаво, що цій професії вже більше 80 років.