Суперечливі вимоги керівництва, інтенсивний темп роботи, відсутність можливості самостійно приймати рішення і використовувати свої навички, як правило, дуже негативно позначаються на психологічному здоров'ї будь-якої людини.

До такого висновку прийшли вчені з Південного Уельсу в Австралії, і з Лондона у Великобританії, які знайшли спосіб визначити умови роботи, що негативно впливають на психічний стан працівників. Для цього фахівці провели соціальні опитування серед звичайного робочого класу.

Так, за підсумками дослідження з'ясувалося, що найбільше тиску на людину чинить відсутність можливості самостійно приймати рішення на роботі, неможливість використання власних навичок, високий темп роботи, протиріччя у вимогах начальства, а також занадто висока відповідальність.

При цьому наголошується, що в дослідженні враховувалися умови життя, не пов'язані з роботою, а також темперамент людини, рівень освіти і наявність проблем зі психікою.

Популярні новини зараз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Показати ще

Завдяки цьому вдалося встановити, що незалежно від зовнішніх умов та виду діяльності, при наявності вищеописаних негативних факторів, психологічні розлади виникають до 50 років і у чоловіків, і у жінок. Якщо робота передбачає велику відповідальність, то ризик розвитку депресії і тривожного синдрому підвищується на 70%, якщо немає можливості впливати на робочий процес – на 89%, а якщо до цих двох факторів додається велике навантаження – на 122%.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що для нормальної ерекції потрібна всього лише проста вода. Для цього її необхідно вживати в достатній кількості. Як вважають учені, саме відсутність води в організмі призводить до негативних наслідків. Насамперед зневоднення позначається на когнітивних здібностях людини, не менш негативно страждає еректильна функція.

Так, вчені просять звернути увагу, що для нормальної ерекції необхідний приплив крові, що відбувається лише при наявності потрібної кількості води в організмі. При нестачі води страждає психіка людини проявляється тривожність, яка призводить до впливу на ерекцію.