Захід сонця і настання темряви для нас, дітей цивілізації, не є чимось особливим і страхітливим. Тоді як наші предки остерігалися не тільки виходити в цей час на вулицю, але і займатися багатьма побутовими речами. Вважалося, що темний час доби – період розгулу нечистої сили. І тому треба було максимально убезпечити себе. Ми зібрали список прикмет, які варто взяти до відома, щоб зберегти в домі достаток, щастя і здоров'я.

Вечорами не можна виносити сміття. Вважалося, що будь-яка річ, викинута на вулицю в цей час, може стати основою для пристріту і псування. А також вплинути на матеріальний добробут сім'ї: в будинку пропадуть гроші.

Не можна вечорами прибирати в будинку. Будете мити підлогу, вимиєте з дому любов, щастя і удачу, так вважали наші предки.

На ніч не можна залишати ніж на столі. Це призведе до хвороб і сварок. Не можна залишати на столі брудний посуд. Наші предки вірили, що господині так проявляють неповагу до домового, який буде мстити. А простіше кажучи – забирати спокій і сон.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Вечорами не можна давати гроші в борг і не можна брати їх у борг. Тому що якщо дасте в борг після заходу сонця, назавжди позбудетеся грошової удачі. А якщо самі візьмете грошей, то будете до півроку в боргах, як у шовках.

Чоловікам не можна голитися вечорами. Тому що «наводячи красу» в цей час доби, чоловіки провокують появу проблем в інтимному житті.

Жінкам не можна вечорами дивитися у дзеркало. Тому що це може забрати молодість і красу, наблизивши старість.

Вечорами не можна виливати воду з купелі, у якій купали немовля. Бо це спровокує проблеми зі здоров'ям. Краще залишити воду до ранку. А вже зі сходом сонця виплеснути її.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що не можна їсти і робити в період Успенського посту.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що священик розповів про те, що не можна робити з хрестиком.

Також "Знай.uа" писав, що з настанням Яблучного Спаса закінчується літо і приходить пора осені.