Величезна проблема у відносинах, побаченнях і знайомствах - це так звана "правильність людини".

У багатьох випадках побачення затьмарюються неправильними намірами. Буває, що деякі хочуть відносин на одну ніч, інші ж — побачити, як відносини будуть розвиватися далі. І в цьому немає нічого поганого, якщо ваші бажання збігаються.

Ми підготували для вас кілька корисних рекомендацій, здатних допомогти вам знайти людину, з якою ви захочете провести решту життя.

1. Позбавтеся від страхів

Страхи дуже часто стають причиною того, що ми приймаємо неправильні рішення. Страх залишитися одному легко може переконати вас, що людина, з яким ви зустрічаєтеся на даний момент, — це найкращий для вас варіант.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

2. Візьміть паузу перед прийняттям серйозних зобов'язань

Зобов'язання переводять відносини на зовсім інший рівень. Іноді ніжність і високі почуття до початку нових відносин можуть переконати вас взяти які-небудь серйозні рішення. Однак не поспішайте, ретельно обміркуйте наслідки, до яких призведе такий крок.

3. Правильна людина на початку може здатися вам зовсім нетаким

Є безліч прикладів щасливих відносин, які почалися не з взаємного тяжіння. Багато з цих пар — це люди, які були знайомі протягом багатьох років, але при цьому не відчували один до одного ніжних почуттів.

4. Не дозвольте пристрасті стати основою ваших відносин

Пристрасть — це важлива складова здорових відносин. Ніхто не буде з цим сперечатися. Але вона не повинна бути основою відносин. Сексуальний потяг — це чудово, але воно не зможе змусити вас забути про поганих вчинках або неприйнятній поведінці іншої людини. Щасливі відносини — це не тільки пристрасть і потяг.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Іспанії влада оштрафували порноактрису Алексу Томас і її партнера за зйомку еротичного відеоролика в національному парку.