Результати опитування вільних від відносин американців, яке щорічно проводить сайт знайомств Match, розповіли про реакції на мобільний телефон на побаченнях.

В опитуванні взяли участь близько п'яти тисяч користувачів з США (про їх стать, вік, расу і сексуальну орієнтацію подробиць не повідомляється). Основною метою опитування було дізнатися побільше про те, що люди думають про використання своїми потенційними партнерами гаджетів під час побачення. В той час, як 75 відсотків учасників не подобається, коли їх співрозмовники під час побачення відповідає на телефонні дзвінки, третина респондентів повідомила, що їм не подобається навіть коли вони з кимось переписуються. Що стосується переписування, 14 відсотків опитаних назвали включені звуки клавіатури «дратівливими».

На загальні враження від зустрічі вплинуло не тільки використання телефону, але навіть просто його присутність: 58 відсоткам учасників, наприклад, не подобається, коли потенційний партнер кладе телефон на стіл екраном вгору.

Сама модель телефону також виявилася важлива. Жінки, наприклад, на 92 відсотки частіше оцінюють модель телефону виходячи з його новизни. Негативно один одного і оцінили власники телефонів різних компаній: користувачі Apple в 21 разів частіше негативно оцінювали власників смартфонів на платформі Android, а ті, у свою чергу, погано оцінювали співрозмовників з айфонами в 15 разів частіше.

Популярні новини зараз
У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Дивіться: фатальні помилки на першому побаченні

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що популярна соціальна мережа зайнялася звідництвом.