Вчені заявили, що астероїд МС4, який у неділю, 10 липня, повинен був наблизиться до нашої планети, трохи "затримається".

Про це повідомив портал Gogetnews.

Як відомо, діаметр космічного тіла становить близько 250 метрів. Воно мчить до Землі зі швидкістю 75 кілометрів на годину та буде поблизу 11 липня.

За словами фахівців, землянам боятися нічого. Так як планета не знаходиться на лінії потенційного маршруту об'єкта.

Максимальне наближення астероїда складе три мільйони кілометрів, що становить приблизно вісім відстаней від Землі до Місяця.

Популярні новини зараз
Українцям за кордоном дали лише тиждень: кого автоматично зроблять ухилянтом Гроші можуть закінчитися: українцям загрожують затримки пенсій і соцвиплат Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені досить тривалий час стежать за астероїдом.