Більшість людей на всій планеті мріють зустріти свого ідеального партнера, з яким у любові можна було б прожити до старості. Астрологи вирахували, в якому віці у кожного зі знаків Зодіаку такі шанси особливо високі.

ОВЕН дуже нетерплячі і починають свирепеть при будь упущеної хвилині. Він здатний миттєво приймати доленосні рішення, в тому числі це стосується і шлюбу. Астрологи застерігають його і радять спочатку переконатися в щирості почуттів.

ТЕЛЕЦЬ є втіленням терпіння і грунтовності. Готові довго чекати ідеального партнера. Оптимальний вік для вступу в шлюб для них – близько 30 років.

БЛИЗНЮКИ ненавидять нудьгу. І себе люблять в рази більше партнера, тому не будуть миритися з рутиною і сірістю. Часто мають кілька шлюбів протягом життя. Краще відкласти сімейне життя до 36 років.

РАК вважає шлюб чимось сакральним і починає думати про сім'ї з раннього віку. Оптимальний вік для нього 23-25 років.

Популярні новини зараз

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

ЛЕВ довго перебуває в пошуках ідеального партнера, що займає чимало часу. Знайти того, хто буде обожнювати Лева так, як він того заслуговує, не просто, найкращий час для шлюбу 38-41 рік.

ДІВА ставить на перше місце кар'єру, але деколи буває, що вони, навпаки, досить рано зустрічають ідеального партнера. Тому астрологи виділяють для них два періоду для шлюбу – 21-24 роки або 27-29 років.

ТЕРЕЗИ часто кілька разів бувають у шлюбі. Якщо перший припав на 20 років, то велика ймовірність, що найщасливішим стане лише третій союз.

СКОРПІОН влюбливий і емоційний, проте легко закохавшись, він може в один день і назавжди забути. Він здатний з кожного роману зробити довгий і міцний союз.

СТРІЛЕЦЬ волелюбним, а тому не поспішає пов'язувати себе печаткою в паспорті. Найчастіше укладають шлюб після 35, але для обраного партнера готові зробити все для максимально успішного шлюбу.

КОЗЕРІГ залежить від думки оточуючих, а тому швидко укладає офіційний союз і заводить дітей. Добре відчуває себе в колі сім'ї.

ВОДОЛІЙ не схильний до офіційного укладення шлюбу. Зважившись на офіційний крок, планує зазвичай після 40 років.

РИБИ дуже чутливі, а з цим готовий миритися не кожен партнер. Астрологи раджу укласти шлюб до 27 років.

Як повідомляв портал "Знай. ua" зайва прямолінійність може стати причиною конфлікту. І хоча деякі знаки зодіаку намагаються бути максимально відвертими, оточуючим це буває неприємно. Чи ставитеся ви до цих шести найбільш прямолінійним знаків? Давайте дізнаємося.