Багато жінок дивляться на обкладинки глянцю і намагаються всіма силами наслідувати моделям. А насправді, для чоловіків важлива не тільки зовнішність, а й ваші думки, розум, вміння підтримати розмову, загалом ті якості, які абсолютно не залежать від зовнішнього вигляду.

Вашій увазі ТОП-5 типів жінок, які не приваблюють чоловіків:

1. Головний начальник

Успішна, сильна і незалежна жінка завжди являє загрозу для чоловіків. Їм безумовно не подобаються дуже амбітні дами з бойовим потенціалом. Цей тип жінок часто позбавлений сентиментальності. Вони не усвідомлюючи цього, іноді перетворюють стосунки зі своїм чоловіком в ділову угоду без всякої романтики.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

2. Дурні задоволення

Цей тип жінок тільки піклується про те, що купувати і куди відправитися у відпустку. За іншим, серйозних тем в життя, вони звичайно не мають ніякої думки. Вони також вкладають мінімальну енергію в інші речі, крім покупок. Чоловікові дуже важко знайти щось в цій дівчині, щоб довго утримувати інтерес. Навіть якщо це довгонога білявка.

3. Чоловікоподібні

Цей тип жінок веде себе в товаристві чоловіків, так якщо б вони були у власній природній компанії. І разом з алкоголем, спортивними темами і цинічними жартами їх жіночність втрачається. Чоловіки не люблять, щоб їх подруги вели себе так. Також не люблять, коли жінки не доглядають за собою.

4. Матеріальні вимоги

Такі жінки концентруються тільки на матеріальному статусі чоловіка, і вони легко спокушаються дорогими подарунками, думають тільки про дорогі покупки. Не кожен чоловік може впоратися з такою жінкою і, зокрема, підтримувати її рівень. Це робить їх поверхневими в очах чоловіків і не особливо цікавими для серйозних довгострокових відносин.

5. Одержимість

Цей тип жінки дуже ревнивий і постійно піддає свого коханого на різні випробування. Вона почала дуже серйозні відносини з людиною з самого початку, занадто емоційно залежна від нього і, загалом, лякає його бажанням швидкого шлюбу. Розумні чоловіки тікають від таких жінок.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відома блогерша визначила 5 видів огидних дружин.