День святого Миколая – одне з найочікуваніших свят для дітей. Адже вважається, що 19 грудня Миколай Чудотворець спускається з небес і дарує подарунки слухняним. Для багатьох в нашій країні це свято зводиться тільки до подарунків і не більше. Але насправді є ще чимало цікавих релігійних примет, про які ми б хотіли вам розповісти, щоб ви знали, як правильно провести День святого Миколая.

Як правильно провести День святого Миколая

Як ми вже сказали, вважається, що 19 грудня святий Миколай сходить з небес, тим самим проганяючи з землі все зло і темряву. Це свято прийнято відзначати досить весело, незважаючи на Різдвяний піст, який забороняє багато чого. Молодь заздалегідь збиралася в хаті в одного з учасників святкової ходи, готували костюми і робили святочні маски ряджених акторів та рольові костюми для розігрування сценок із традиційного театру. Зараз ця традиція Дня святого Миколая збереглася тільки в невеликих містечках і селах України.

Але головне, що відбувається на День святого Миколая – це, звичайно, подарунки. Вважається, що Чудотворець дарує щось тільки хорошим дітям. А тим, хто поводить себе погано, він підносить різки, щоб нагадати про те, що їх можуть покарати. А дізнається про поведінку він від своєї свити. Вважається, що з ним завжди ходять два ангела і два чортика, які знають все про дітей.

Прикмети на День святого Миколая

Популярні новини зараз
Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

В народі є досить багато цікавих прикмет на День святого Миколая.
До свята обов'язково потрібно віддати всі борги.
У День святого Миколая обов'язково потрібно з усіма миритися.
Якщо сніг вкрив землю 19 грудня, то зима буде дуже морозною.
Холодний День Святого Миколая передвіщав холодну зиму, а теплий святковий деньок – сонячну і теплу зимову погоду.
Чим більше добра ви зробите 19 грудня, тим більше здоров'я ви отримаєте від святого Миколая.

Дивіться: День Святого Миколая Чудотворця) Прикмети і звичаї

Тепер ви знаєте, як правильно провести День святого Миколая, щоб захиститися від зла.