Ви вже напевно десятий раз читаєте про те, що Хелловін – це прекрасне і цікаве свято, яке з'явилося зовсім недавно, але, незважаючи на це, воно вже завоювало велику популярність. Так-так, все це вірно, але ви тут для того, щоб дізнатися, як прикрасити кімнату на Хеллоуїн. Адже звичайними павуками і гарбузами вже нікого не здивуєш.

Як прикрасити кімнату на Хелловін: незвичайний гарбуз

Звичайно ж, світильник Джека – це головний атрибут свята, без якого Хеллоуїн взагалі складно уявити. І саме тому, що гарбуз – це головний символ, стає вже нудним і банальним. Але класика – це завжди добре, особливо якщо її трохи оновити. Додайте невеликий плюс, у вигляді людської ноги в рот світильника, і це буде набагато цікавіше. І страшніше.

Як прикрасити кімнату на Хелловін: просто, зате зі смаком

Звичайні кажани, які нікого не здивують, все одно можуть допомогти вам прикрасити кімнату на Хеллоуїн. Головне – не перестаратися. Трохи кажанів точно нікому не завадять.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Показати ще

Як прикрасити кімнату на Хелловін: вінок

А такий варіант буде дійсно досить оригінальним. Та й дуже вмілих рук не знадобитися, адже це Хеллоуїн, чим страшніше – тим краще. Чорний вінок на стіні або дверях, щоб зустрічав гостей, точно буде прекрасним додатоком до декору кімнати на Хеллоуїн.

Як прикрасити кімнату на Хелловін: ноги

Ноги у вазі, якщо бути точніше. Для цього не треба нічого надприродного. Тут нам допоможе або манекен, або ж просто набийте панчохи папером, так щоб вийшли ноги. Ну і останній штрих – поставте їх вазу. Можна додати трохи кетчупу.

Як прикрасити кімнату на Хелловін: павуки

Багато павуків, дуже багато. Головне – щоб вийшло не смішно. Трохи клею, гумових павуків і повітряна кулька з водою, і вуаля, ваш кошмар арахнофоба готовий.

Тепер ви знаєте, як прикрасити кімнату на Хеллоуїн, і можете кликати гостей до себе на вечірку.

Дивіться: Як прикрасити кімнату на Хеллоуїн