Сьогодні магія сприймається як щось нереальне, а людей, які володіють здібностями, все частіше іменують шарлатанами і шахраями.

Людині, яка живе в місті дуже важко уявити, що поруч може виявитися справжній чорний чаклун або потомствена відьма. І все-таки носії сили і древніх знань ще залишилися.

Навіть якщо у вас не відбувалось прямого контакту з ними, не можна виключати той варіант, що до одного з них не звернеться ваш недоброзичливець з метою нашкодити. Заперечуючи магію, ви не можете виключати її дію. Дізнатися, якою конкретно був проведений обряд, дуже складно, але діагностувати у себе наведену порчу під силу кожному.

Так, Ви стали жертвою порчі, якщо у вас:

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

1. У вас раптово погіршилося здоров'я, а лікарі розводять руками. Якою б не була негативна програма, вона завжди викликає погіршення самопочуття. Крім загальної слабкості загострюються хронічні захворювання, з'являються симптоми важких хвороб, але конкретний діагноз поставити не вдається.

2. Вас переслідують нещастя. Сильна порча не тільки пробиває енергетичну оболонку людини, але і притягує в його життя різного роду негатив. На фізичному рівні це проявляється в частих травмонебезпечних випадках. Якщо останнім часом ви кілька разів ставали учасником ДТП або потрапляли в ситуації, пов'язані з ризиком, ви, швидше за все, стали жертвою порчі.

3. У вас з'явилася сильна тяга до алкоголю або наркотиків. На перший погляд ця ознака здається неочевидною, але це легко пояснити з точки зору магії. Будь-яка негативна програма спрямована на те, щоб зламати жертву і зробити її безвольною. Найпростіше зробити це через нав'язування згубних звичок. Тому темні сили, які закликав чаклун, підштовхують людину до краю моральної загибелі.

4. Ви стали бачити галюцинації. Поява несподіваних зорових образів, незрозумілих звуків і різких неприємних запахів можливо в двох випадках:

  • була проведена цвинтарна псування та підклад в могилу особистої речі жертви.
  • призвали сильну сутність, яка була "підселена" з метою знищення об'єкта впливу.

5. Вам кажуть, що ви дуже змінилися в гіршу сторону. Чоловік, якого атакували магічним шляхом, поступово сам стає джерелом негативу. Це проявляється в підвищеній агресії, нападах гніву, помисливості, дратівливості. У деяких випадках можлива затяжна депресія, раптова апатія і відсутність інтересу до життя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", іноді ми не можемо пояснити речі, які відбуваються з нами, часом вони настільки непередбачувані, що воістину позбавляють дару мови. Астрологи впевнені: з 13 знаків зодіаку у 3 - чортівня вийшла на якісно інший рівень.