Європейські фахівці сайту знайомств Match провели дослідження за участі 5 тисяч самотніх чоловіків і жінок, щоб зрозуміти, яким має бути ідеальне перше побачення.

Так, вчені виявили помилки, які потенційна пара робить під час близького знайомства. Про це пише nv.ua.

На першому побаченні не варто говорити про політику

54% респондентів заявили, що політичні погляди партнера важливі для побудови відносин. 23% опитаних висловили бажання говорити на політичні теми відразу після знайомства.

Щоб завоювати прихильність дівчини, потрібно говорити багато компліментів

Популярні новини зараз
Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Таку думку висловили 94% жінок. Крім того, 90% опитаних вважають, що саме чоловік повинен заплатити за вечерю.

Повна захопленість смартфоном і неуважність дратує

Захопленість смартфоном і відповідь на повідомлення більшість представниць слабкої статі вважають неприйнятною поведінкою на першому побаченні. Цієї думки дотримуються 90% жінок.

Краще не спізнюватися на побачення більш, ніж на 15 хвилин

Дівчатам не подобаються чоловіки, які запізнюються на перше побачення більш ніж на 15 хв. Це також відноситися і до прекрасної статі.

На побаченні 75% жінок і чоловіків охоче обмінюються інформацією про свою сторінку в соцмережі Facebook. Сторінки в Instagram показали при першій зустрічі лише 36% респондентів.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що популярний додаток для знайомств Tinder не гарантує, що перше побачення переросте в почуття і тривалі стосунки.До такого висновку прийшли дослідники.