Найкращими чоловіками стають ті, хто може вислухати і зрозуміти, скажуть одні. Той, хто може захистити, скажуть інші. Але ж насправді панянки схильні наділяти статусом "найкращого чоловіка" тих, у кого недоліків найменше. Сильні сторони важливі, звичайно, але яке вони матимуть значення, якщо з вами неможливо ужитися. Виправлення недоліків повинно бути обопільним, адже всі ми знаємо, що стосунки - нелегка праця. Кохання - це спільне плавання у відкритому океані, тому і в шторм і в штиль потрібно вміти підтримувати одне одного.

Овен

Досягти успіху в коханні чоловікам-Овнам допомагає їх неймовірна сила характеру. Вона ж, на жаль, часто і причина більшості їхніх проблем. Овни для шлюбу відмінно підходять, але частенько бувають просто некерованими. З явних недоліків відзначимо відсутність розуміння, що таке вірність. Якщо жінці вдасться відразу донести Овну, що він тепер належить тільки їй, то є шанс того, що він зрозуміє все правильно. Вони можуть бути вибухонебезпечні і не розуміти натяків, але серед усіх Зодіаків - найкращі батьки. А ще в інтимному житті вони величезні майстри - це теж не можна не враховувати.

Телець

Тельці - дуже хороші чоловіки. Це до весілля вони погані у всіх аспектах, починаючи від вірності і закінчуючи неохайністю. Але як тільки вони розуміють, що все серйозно, виправляються кардинально. Так відбувається не завжди, але в більшості випадків всі недоліки Тельців кудись немов випаровуються. Негативна енергетика цих чоловіків іноді дає про себе знати, але на шлюбі це не позначиться занадто сильно. Тельці хороші тим, що вони не роблять вибір занадто швидко. Серед всіх Знаків Зодіаку саме чоловіки-Тельці чекають найдовше, перш ніж зробити пропозицію.

Близнюки

Назвати Близнюків найкращими чоловіками язик не повернеться. Навіть якщо ви запитаєте жінку, яка одружена з таким чоловіком, вона скаже вам, що краще не обирати Близнюків на роль батька і опори сім'ї. Це не означає, що все настільки жахливо - просто чоловіки цього Знака не розуміють, наскільки важливо жити не тільки для себе, але і для сім'ї. Близнюки дуже егоїстичні і люблять побути з друзями. Вибирати в чоловіки собі Близнюків варто тільки тим жінками, які самі не проти побути іноді окремо від чоловіка. У такому шлюбі слід чітко розуміти і усвідомлювати небезпеку банальної втрати інтересу одне до одного через погану любовну сумісності. Але, як то кажуть, хто не ризикує, той не п'є шампанського.

Рак

Ужитися з представником цього знаку зможе далеко не кожна, тому що у цих чоловіків особливий менталітет і погляди на світ. Ракам постійно здається, що на них можуть накласти пристріт або псування, можуть забрати у них щастя. Це говорить про їх тривожність. В любові це перетворюється на ревнощі, які, як відомо, не є міцним будівельним матеріалом стосунків. Якщо ви можете назвати себе сильною жінкою, і закохані по вуха в Рака, то можна сміливо виходити заміж. Якщо ви занадто вразливі і не готові прощати занадто багато витівок чоловіка, то доведеться пошукати іншого супутника життя, перш ніж вирішуватися на заміжжя. Резюме: Раки хороші чоловіки, але шлюб цей не для людей зі слабкими нервами.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Лев

Леви переживають розставання дуже важко, незважаючи на те, що показують всьому світу, що їм нібито все одно. Ці чоловіки є досить хорошими чоловіками, незважаючи на те, що будь-який дамі з ними буде дуже важко, особливо, потім, за декілька років після весілля. Леви чимось нагадують Раків - вони такі ж ревниві і некеровані. Сперечатися з ними взагалі неможливо, так само як і вести діалог на рівних. З іншого боку, Леви вас ніколи не зрадять. Багато хто вважає чоловіків цього знаку Зодіаку невірними, брехливими, але так може бути тільки в тому випадку, якщо ви самі є такою самою. По суті, стосунки з Левами будь-якої статі - це перевірка того, хто ви насправді. Леви допоможуть вам зрозуміти, наскільки ви самі можете стати гарною дружиною.

Діва

Діви вміють заводити нові знайомства на раз-два. Ці чоловіки дуже товариські, але разом з тим вкрай образливі. Вони можуть терпіти ваші витівки, але не варто ображати їх без причини, тому що навіть їх терпіння не безмежне. Дів-чоловіків можна без сумніву поставити на третє місце в рейтингу найкращих мужів, бо Діви - це ті самі чоловіки, які хоч і вимогливі, але і самі зроблять все, що ви попросите. Якщо ви не любите прибиратися вдома, вони самі це робитимуть. Не вмієте готувати - теж не проблема, тому що можна завжди навчитися разом. Якщо не вимагати від них, а мирно і дипломатично просити, то отримати можна все на світі. А ще вони прекрасні і люблячі батьки, які дотримуються принципу справедливості.

Терези

Лише за декілька років у шлюбі Терези починають задаватися питанням про те, чи підходите ви один одному насправді. Ці чоловіки гарні в шлюбі, але тільки перші пару-трійку років, тому що потім їх немов хтось підміняє. Звичайно, так буває не з усіма і не завжди. В добавок, цей процес оборотний, але все одно в трійку лідерів Терезам не ввійти. Батьки з них не найкращі, тому що вони не можуть вибрати між суворістю і зайвою м'якістю. У шлюбі з Терезами необхідно триматися насторожі, тому що зради ніхто не скасовував. Терези дуже схильні впадати туди, де на них чекає емоційна буря.

Скорпіон

У чоловіків-Скорпіонів часто трапляється криза стосунків. Ці кризи вони самі собі вигадують, а потім дивуються, чому жінки їх кидають. Звичайно, Скорпіони мають неземний шарм, інтуїцію, інтелект, почуття гумору. Їм не потрібно лізти зі шкіри геть, щоб отримати даму свого серця, але в шлюбі вони просто жахливі. Багато чоловіків, якщо не сказати більшість, змінюються після весілля. Що ж до Скорпіонів, то в них залишається щось холостяцьке навіть після того, як вони поставили штамп в паспорті. Багатьох жінок це страшенно дратує. З одного боку, це не така вже й велика проблема, але вирішувати її Скорпіони хочуть досить рідко.

Стрілець

Друге місце найкращих чоловіків за знаком Зодіаку дістається Стрільцям. Ці чоловіки дуже привабливі, розумні, далекоглядні і велелюбні. З ними цікаво практично завжди, тому що на місці вони сидіти не люблять. Стрільці тягнуться до всього незвіданого, нового, тому і в інтимну сторону любові у вас будуть яскраві моменти, і в справах фінансових теж все буде виходити з року в рік. Головне - не ревнувати Стрільців і не змушувати їх "гальмувати" свій розвиток. Розвивайтеся разом з ними і розслабтеся повністю. Ці чоловіки здатні змінити ваше життя і перетворити її на приємну пригоду. Якщо ви не рабиня стереотипів, то такий шлюб вас надихне і окрилить.

Козеріг

Козероги в любові не особливо щасливі, тому то на все дивляться через призму логіки. Це обережні люди, але якщо вони знаходять своє кохання, то це, швидше за все, назавжди. У шлюбі такі чоловіки неймовірно стабільні, хоч і не емоційні. З ними буває нудно, але в четвірку найкращих чоловіків за знаком Зодіаку вони входять абсолютно точно. Чоловіки-Козероги прекрасно розуміють, що основою для любові і шлюбу служить довіра. До тих пір, поки ви не завоюєте їхню довіру, вони вам не відкриються і не запропонують бути їх дружиною. Чекати, можливо, доведеться довго, але воно того варте. Якщо ваші почуття правдиві, то все буде чудово. Навіть нудьга згодом здасться вдалим еквівалентом спокою. Козероги позбавлені негативної енергії, тому від них виходить тільки добро.

Водолій

Водолії могли б стати хорошими чоловіками, якби не їхні нескінченні ревнощі і численні дивацтва в поведінці. Ці чоловіки чудово розуміють, що вони не підходять для того, щоб називатися найкращими чоловіками, тому живуть одні. Не варто намагатися повести їх під вінець, бо вони перестануть вас любити так сильно. Давайте їм більше свободи і не напружуйте їх своєю поведінкою. Якщо ви розумна жінка, то чоловік-Водолій стане для вас відмінним другом, коханцем, помічником і покровителем. Ну а весілля зіграти можна буде і потім. Не поспішайте і не підганяйте його, тоді все вийде. Життя для Водоліїв швидкоплинне, адже вони справжні реалісти і матеріалісти.

Риби

Чоловік-Риби допоможе вам знайти мету в житті, тому що він буде в цьому максимально зацікавлений. Риби створені для шлюбу. Перше місце отримують саме вони, тому що з недоліків у них є тільки прагнення до шкідливих звичок, яке легко лікується. Деякі дами відзначають також, що Риби можуть зраджувати своїм дружинам, але це теж цілком можна виправити - необхідно завжди бути цікавими для них. Не буває так, щоб все було ідеально гладко. Завжди є певні "але" і певні компроміси. Вам теж необхідно буде попрацювати над тим, аби шлюб з Рибами став вдалим, але за своєю якістю такий шлюб буде найкращим у всіх аспектах. Чоловіки-Риби обожнюють своїх дітей і не кидають нікого в біді.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які знаки Зодіаку мають найкрутішу інтуїцію.