Кожна жінка знає, чого насправді варта і яким вона бачить супутника по життю. З різних причин ця впевненість іноді дає тріщину і панянку починають гризти сумніви: а чи дійсно кохає? Як перевірити його почуття? Як зрозуміти, що все по-справжньому?

Закохана людина легко виділяється в натовпі: очі сяють, радість і енергія б'ють через край. Але ейфорія проходить досить швидко, а бажання перевірити почуття стає все настирливішим. Проблема в тому, що багато чоловіків намагаються не афішувати свої переживання. Те, як людина виражає свою любов, залежить від її виховання, від духовної та емоційної культури. Тому психологи настійно рекомендують не рубати з плеча і не проводити радикальні перевірки, простіше кажучи, не виносити мозок і не ризикувати здоровими стосунками в ім'я невиправданої істерики.

Життя саме запропонує ситуації, які покажуть, чи є у чоловіка до Вас почуття, і наскільки вони сильні. Звертайте увагу на його повсякденну поведінку, на дрібниці, з яких складається цілісна картинка.

Отже, що є ознаками справжніх почуттів


Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Чоловік прагне піклуватися про Вас

Саме турбота і ласка, а не пристрасні поцілунки "на публіку" найкраще демонструють справжність і силу чоловічих почуттів. Якщо він оточує Вас увагою і опікою під час хвороби, вирішує Ваші проблеми, готовий допомогти, захистити, втішити - це краще за слова говорить про його ставлення. Усвідомлення відповідальності за Вас перетворює закоханість на справжнє кохання.

Щиро цікавиться Вашим життям

Щирий інтерес - це не чергові фрази "Як справи?", "Як настрій?". Чоловік, який відчуває сильні почуття, завжди хоче знати, як Ви проводите час в його відсутність, проявляє інтерес до Ваших захоплень, не залишає без уваги Ваше оточення. Розмовляючи з обранцем, спостерігайте за його реакцією, наскільки зацікавлено він Вас слухає, чи добре запам'ятовує, про що розповідаєте.Йому важлива Ваша думка

Якщо чоловік, перш ніж прийняти якесь рішення цікавиться Вашою думкою, це показник серйозності його ставлення. Заради Вас він може змінити свої плани, піти на поступки, щоб доставити Вам задоволення, в суперечках з іншими обов'язково приймає Вашу сторону. Особливо важливо, що він ділиться з Вами своїми переживаннями, розповідає про те, що йому дороге. Все це підтверджує справжність його почуттів.

Чоловік Вас ревнує, боїться втратити

Ревнощі і боязнь втрати - вічні супутники кохання. Ревнощі - явна ознака того, що чоловік до Вас небайдужий, але тільки в тому випадку, якщо вона не приймає шекспірівських масштабів, і не заважає нормальним стосункам. Постійні ревнощі, підозрілість, говорять не стільки про невпевненість чоловіка у Ваших почуттях, скільки про його хворобливу ​​невпевненість у собі.

Він вводить Вас в своє коло спілкування

Коли Ваш обранець має серйозні плани на майбутнє, він обов'язково представить Вас своїм родичам, оточенню, познайомить з друзями. Люблячий чоловік пишається своєю обраницею, чекає схвалення з боку своїх батьків, і захоплення від друзів. У розмові часто згадує слово "ми" - це свідчить про те, що він думає про майбутнє, уявляє спільні перспективи.Освідчення в коханні

Психологи радять звернути увагу на те, як швидко чоловік освідчився Вам в коханні. Поспішне зізнання не завжди говорить про справжні почуття. Люблячий чоловік часто відкладає момент визнання, поки сам не переконається в істинності своїх почуттів. Тільки після цього чоловік перейде до більш частого вживання фраз, які говорять про любов: телефонні розмови, повідомлення він буде закінчувати словами "люблю", "цілую", і для нього це не порожній звук.

Чоловікові необхідний фізичний контакт

Ознаками, що підтверджують почуття чоловіка, є необхідність бачити кохану жінку, чути її голос. Не менш важливими є тактильні відчуття: дотики, обійми, поцілунки. Для чоловіка фізичний контакт - невід'ємна частина стосунків, спосіб висловити почуття.

Якщо Ви все-таки не впевнені в своєму обранцеві, попросіть когось із своїх рідних або найкращу подругу подивитися на ваші стосунки неупередженим поглядом. Іноді з боку краще помітні деталі, що дозволяють оцінити наявність почуттів.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які теми точно підійдуть для першого побачення, щоб воно не стало останнім.