Багатьом людям важко дається скинути зайву вагу, в той час як деякі худнуть на очах. Австралійський дієтолог Кейт Сейв (Kate Save) поділилася з читачами The Daily Mail кількома чинниками, які заважають схуднути.

Швидкість обміну речовин. Метаболізм у кожного свій, то наскільки швидко або повільно організм витрачає калорії і отримує енергію з їжі річ індивідуальна.

Наприклад, у жінок швидкість обміну речовин нижчий, ніж у чоловіків. У них менше об'єм м'язової маси і більше жирової тканини, тому вони легше набирають вагу.

Проте це можна контролювати за допомогою статевих гормонів — якщо жінка втратить дуже багато жирової тканини, у неї припиниться менструація. Якщо чоловічий організм «спрямований» на спалювання калорій, то жіночий — на їх запасання.

Прив'язанність до їжі. Велику роль також відіграє емоційна прив'язаність до їжі, яка виявляється ще в ранньому дитинстві. Адже вживання їжі - один з перших джерел почуття комфорту, безпеки, задоволення, тому ця пристрасть може в подальшому житті впливати на харчову поведінку — ви починаєте «заїдати» стрес.

Популярні новини зараз
Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку
Показати ще

Зазначається, що у жінок емоційна прив'язаність до їжі в середньому вище, ніж у чоловіків, і вони частіше використовують їжу для відновлення душевної рівноваги.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те як ефективно схуднути з допомогою винної дієти.