Дослідники Гарвардського університету з'ясували, що крій чоловічих трусів впливає на запліднення та якість сперми. Американські вчені повідомили, що краще носити боксери, а не звичної форми труси, які можуть гальмувати здатність чоловіків до запліднення.

Чим тісніше нижня білизна, тим нижче концентрація сперматозоїдів в спермі і тим менше серед них рухливих сперматозоїдів. Дослідники пояснюють цей ефект перегрівом яєчок і закликають чоловіків більш уважно ставитися до вибору нижньої білизни.

Але не всі згодні з думкою британських вчених. За словами доктора медичних наук, уролога Юрія Гурженко, більш важливим є саме склад, а не форма спідньої білизни. "Для репродуктивного здоров'я важливо, щоб труси дихали. Будуть вони боксерами, або звичайними трусами - ролі не грає. Грає роль тільки те, з чого вони зроблені. Для репродуктивного здоров'я важливо, щоб труси дихали, щоб вони могли пропускати повітря", - розповів фахівець.

Дослідники зібрали дані про 656 чоловіків 18-56 років, в 2000-2017 роках зверталися в Массачусетську лікарню для лікування безпліддя. Кожен з них надав зразки сперми та крові, а також повідомив, яку білизну мав протягом останніх трьох місяців, і відповів на кілька запитань про образ життя.

53% чоловіків носили боксери. Це виявилися більш молоді й стрункі учасники, які частіше приймали гарячі ванни або балували себе джакузі.

У порівнянні з тими, хто волів плавки або інші труси обтягуючого крою, у них на 25% вище концентрація сперматозоїдів в зразках і на 33% більше рухливих сперматозоїдів.

Крім того, у них на 14% нижче був рівень ФСГ, фолікулостимулюючого гормону. Цей гормон виробляється гіпофізом і необхідний для вироблення сперматозоїдів. Підвищення його рівня в крові учасників, які мали тісну білизну, говорить про те, що організм намагається компенсувати збиток, що наноситься яєчках перегрівом в білизні, що щільно сидить.

Якщо ви таки хочете перестрахуватися – купуйте і для пляжу, і для повсякденного життя боксери з натуральних тканин.

Нагадаємо, дивні винаходи – тренд останніх років. До них, наприклад, можна віднести першу в світі латексну жіночу білизну для орального сексу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у спекотні літні дні потрібно провітрити кімнату, вибрати приємну для тіла постільну білизну, можливо підготувати собі на ранок склянку води і, звичайно ж, зняти труси. Чому це корисно, читайте в нашому матеріалі.

Також "Знай.uа" писав, зовсім недавно відомий магазин нижньої білизни Yandy випустив лінійку сексуального білизни в стилі диснеївських принцес.