Які труси залишать чоловіка без потомства

поділитись
Вчені запевняють, що форма трусів може вплинути на репродуктивну функцію

Дослідники Гарвардського університету з'ясували, що крій чоловічих трусів впливає на запліднення та якість сперми. Американські вчені повідомили, що краще носити боксери, а не звичної форми труси, які можуть гальмувати здатність чоловіків до запліднення.

Чим тісніше нижня білизна, тим нижче концентрація сперматозоїдів в спермі і тим менше серед них рухливих сперматозоїдів. Дослідники пояснюють цей ефект перегрівом яєчок і закликають чоловіків більш уважно ставитися до вибору нижньої білизни.

Але не всі згодні з думкою британських вчених. За словами доктора медичних наук, уролога Юрія Гурженко, більш важливим є саме склад, а не форма спідньої білизни. "Для репродуктивного здоров'я важливо, щоб труси дихали. Будуть вони боксерами, або звичайними трусами - ролі не грає. Грає роль тільки те, з чого вони зроблені. Для репродуктивного здоров'я важливо, щоб труси дихали, щоб вони могли пропускати повітря", - розповів фахівець.

Дослідники зібрали дані про 656 чоловіків 18-56 років, в 2000-2017 роках зверталися в Массачусетську лікарню для лікування безпліддя. Кожен з них надав зразки сперми та крові, а також повідомив, яку білизну мав протягом останніх трьох місяців, і відповів на кілька запитань про образ життя.

53% чоловіків носили боксери. Це виявилися більш молоді й стрункі учасники, які частіше приймали гарячі ванни або балували себе джакузі.

У порівнянні з тими, хто волів плавки або інші труси обтягуючого крою, у них на 25% вище концентрація сперматозоїдів в зразках і на 33% більше рухливих сперматозоїдів.

Крім того, у них на 14% нижче був рівень ФСГ, фолікулостимулюючого гормону. Цей гормон виробляється гіпофізом і необхідний для вироблення сперматозоїдів. Підвищення його рівня в крові учасників, які мали тісну білизну, говорить про те, що організм намагається компенсувати збиток, що наноситься яєчках перегрівом в білизні, що щільно сидить.

Якщо ви таки хочете перестрахуватися – купуйте і для пляжу, і для повсякденного життя боксери з натуральних тканин.

Нагадаємо, дивні винаходи – тренд останніх років. До них, наприклад, можна віднести першу в світі латексну жіночу білизну для орального сексу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у спекотні літні дні потрібно провітрити кімнату, вибрати приємну для тіла постільну білизну, можливо підготувати собі на ранок склянку води і, звичайно ж, зняти труси. Чому це корисно, читайте в нашому матеріалі.

Також "Знай.uа" писав, зовсім недавно відомий магазин нижньої білизни Yandy випустив лінійку сексуального білизни в стилі диснеївських принцес.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
Вчені, труси, запліднення
У цей день було прийнято пригощати бідняків і хворих медом
0
0
08:55 20.08.2018
До чого може привести поєднання алкоголю та енергетиків
0
0
08:48 20.08.2018
Ви навіть не підозрювали, що цей продукт може бути небезпечним
0
0
07:27 20.08.2018
На цьому тижні Близнюкам необхідна підтримка
0
0
07:16 20.08.2018