Популярна у всьому світі гра Jurassic World Evolution вийшла 3 липня на фізичних носіях. Реліз відбувся через три тижні після появи гри в цифровому вигляді. Проект зайняв друге місце в британському чарті роздрібних продажів.

Про це свідчать дані британського рейтингу розважальних відепродуктів.

Лідерство утримав збірник Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Що ж стосується іншого великого релізу минулого тижня (Red Faction: Guerrilla), то він зайняв лише 20-ю позицію чарту продажів.

Третє місце посів футбольний симулятор FIFA 18. Далі йдуть The Crew 2 і Mario Tennis Aces.

Українська настільна гра побила світовий рекорд

Українська настільна гра Legends of Signum за 12 хвилин зібрала потрібну суму на Kickstarter, а за кілька днів - у 9 разів більше потрібного, $109 тис. Творці проекту розповіли все про новий продукт, який ака швидко завоював шалену популярність.

Legends of Signum: Battle for Vallor – це військова настільна гра, де гравцям належить будувати міста і битися один з одним за допомогою різних персонажів, заклинань і реліквій.

Дивіться: Топ-найкращих відеоігр

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  геймер може загриміти за ґрати. гравець Street Fighter III Кенджі Курода був заарештований за нібито вчинення непристойних дій проти дівчата старшої школи.

ANN News повідомляє, що в лютому цього року 32-річний Курода запросила старшокласницю в свій будинок, де він нібито почав обіймати її і робити те, що японська преса згадує як waisetsuna koui (わ い せ つ な 行為), що означає "непристойні дії".