Американський активіст Джозеф Делапп у своїй новій роботі захотів звернути увагу громадськості на актуальну для жителів США проблему - вільний обіг вогнепальної зброї, що веде до масових вбивств.

Спеціально для цього Делапп з допомогою умінь програміста Альберта Елвіна і консультанта Джейсі Вуда створив самоврядну версію Grand Theft Auto V, в якій відбувається відстріл неігрових персонажів незвичайним способом.

Щодня опівночі гра отримує дані про смерті від вогнепальної зброї в США від 1 січня 2018 року і "візуалізує" їх в GTA V — жителі Лос-Сантоса продовжать убивати один одного, поки число жертв не зрівняється з наведеною статистикою з США, а вже через добу дані оновлюються, і процедура повторюється.

Делапп зазначив, що інсталяція буде працювати рівно рік — до 4 липня 2019 року.

Популярні новини зараз
Головні новини за 9 травня: неприємні новини для українців та ганьба ухилянтів Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом "Велика активація": астролог визначив, коли українська земля позбавиться окупантів Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт
Показати ще

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що голова лондонської поліції Крессида Дік заявив, що влада не очікують великої кількості арештів від технології розпізнавання осіб в столиці Великобританії, і лише 2 відсотки точності системи їх влаштовує.

Лондон — одне з міст Великобританії, де тестується технологія розпізнавання осіб (AFR) на публічних заходах, концертах, фестивалях і навіть футбольних матчах.

Однак недосконалість системи дозволяє розпізнавати правильно лише 2% осіб, інші випадки є помилковими, оскільки система неправильно ідентифікує людей, і навіть злочинців не вдається зловити.

Громадська організація Big Brother Watch відзначає, що технологія розпізнавання осіб розгорнута без належних для цього публічних дебатів. Організація запевняє, що така система може перетворити всі громадські місця у біометричні контрольно-пропускні пункти.