На чому тримається взаємне тяжіння в нерівних парах, де партнер значно молодший за свою обраницю?

У наш час мало кого можна шокувати відносинами, в яких чоловік молодший за жінку. Причому, різниця у віці може становити як пару років, так і більш 10. Адже, коли ситуація складається навпаки - це вважається абсолютно нормальним. Так чому ж юний кавалер біля зрілої жінки іноді викликає осуд, посмішку або здивований шепіт? Проте, якщо відкинути сумніви і не звертати уваги на думку оточуючих, такий роман має всі шанси на звання щасливого періоду в житті.

Запаморочливий секс

Молодому чоловікові цікавий секс з досвідченою і невтомною партнеркою. У той час як його милі ровесниці ще не розквітли в повній мірі, солідна дама обов'язково оцінить і напористість, і невтомність, і молодість, і еротичні фантазії чоловіка.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

На відміну від старших залицяльників, які з великим ентузіазмом пограють в доміно, а не в рольові ігри. Справа в тому, що у чоловіків пік статевої активності припадає на юний вік, коли гормональний рівень просто зашкалює, а ось у жінок розквіт любовної пристрасті відбувається після 30, а то і 40 років. Тому в сексуальному аспекті юний кавалер і немолода леді - це просто ідеальна пара.

Доглянутість і статус

Найчастіше дама середніх років вже напевно набула статусу, досвіду і поваги оточуючих. У неї є впевненість в собі, солідний заробіток, можливо, свій бізнес або штат працівників в підпорядкуванні. Крім того, вона знає ціну життя і вміє ефектно себе подати, зі смаком одягнутися, вишукано провести час. І її обранцеві приємно, що, спілкуючись з такою жінкою, він також піднімається в очах своїх ровесників.

У потрібний момент вона здатна вислухати, підтримати порадою, добрим словом, почуттям гумору, а то і матеріально.

Стимул і омолодження

Для жінки ж відносини з юним коханцем стають прекрасної мотивацією, щоб завжди бути в тонусі, ефектно виглядати, виграшно презентувати себе, стежити за модою, виявляти почуття смаку, тобто жити повноцінним і насиченим життям. Завдяки гормонального сплеску у неї насправді відбувається омолодження організму. Крім того, такий дамі приємно розуміти, що вона в свої "17 з хвостиком" ще така гарна, що здатна закрутити голову 20-річному молодику. А значить - потрібно відповідати.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що одну з найвідоміших та найромантичніших місць України вирішили зробити… платною. Тепер за фото в званому "тунелі кохання", який знаходиться у селищі Клевань, що на Рівненщині, братимуть чималу суму.