Одна з двох головних проблем Росії – погані дороги, чи не найбільш мучила мешканців Іркутська. Але нещодавно навіть там випадково вдалося зафіксувати машину, яка з легкістю здолає і ці, розбиті ямами та чужими колесами, хащі.

У мережі опублікували знімок, на якому зображене "ідеальне авто" для пересування по місту – БТР. Судячи з усього, бронетранспортер показаний в дорожньому заторі.

"По Іркутську можна тільки так пересуватися", - йдеться в коментарі до фото.

Один з користувачів інтернету назвав БТР "машиною мрії", але з ним не погодилися, тому що для машини мрії бронетранспортер споживає занадто багато пального. Один з городян пожартував: "Твій БТР твої правила".

Дивіться: 20 кумедних машин СРСР

Популярні новини зараз

Хінкалі, труси та злодії: ЗМІ з'ясували, хто спонсорує "Слугу народу", в це складно повірити

Пенсія в 60 дістанеться лише обраним: як зміниться мінімальний стаж вже з 2020

Взимку українці зіткнулися з новими субсидіями: озвучено головні зміни

Американець показав СРСР часів Сталіна в кольорових знімках: таким бідним "совок" і уявити не могли

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", французький арт-художник Бенедетто Буфаліно перетворює старі машини на шедеври мистецтва. Приміром, він може модифікувати старий автомобіль, зробивши з нього піч для піци. У широкоспециальное портфоліо французького дизайнера вже існують автомобіль-вуличний ліхтар, машина, перетворена в громадську лавку, і навіть в корт для великого тенісу. До цього він трансформував старі автомобілі в мангали, ванни з джакузі, а з поліцейського автомобіля робив курник.