У давні часи ті люди, які втілювали свої інтимні фантазії в життя вважалися зіпсованими, занепалими. На щастя, зараз жінки і чоловіки мають можливість не тільки відкрито говорити про свої інтереси в сексуальній сфері, але й активно втілювати їх у життя.

Інтимні фантазії насичують відносини новими емоціями, а також розпалюють пристрасть і чуттєвість. До того ж нові образи або досвід дозволяють позбавлятися від комплексів і відчувати себе більш впевнено не тільки в ліжку, але і в повсякденному житті.

Отже, які ж фантазії жінки вважають найбільш сексуальними?

Пов'язана полонянка

Багатьом дівчатам подобається відчувати чоловічу силу і владу. Найчастіше мрії зводяться до простого сюжету: заручниця в руках чарівного бандита. Важливо не перестаратися в грі і пам'ятати, що ви всього лише виконуєте ролі.

В кожній фантазії важливо заздалегідь обумовити неприпустимі дії і при необхідності придумати стоп слово.

Блукаюча у темряві

Інтим в непроглядній темряві заводить і дарує масу нових відчуттів. Партнери спираються лише на тактильні дотику і зосереджуються лише на ніжність дотиків.

Для того, щоб жінка повністю занурилася і насолоджувалася процесом потрібно зав'язати їй очі легким шарфом або м'якою тканиною. Важливо, що ця фантазія призначена лише для близьких, коханих, які повністю довіряють один одному.

Випадковий секс

Багато жінок таємно мріють про пристрасної близькості з незнайомцем. При цьому інтим може відбуватися також у несподіваному і нестандартному місці. Наприклад, в під'їзді, ліфті, на пляжі і інше. Можна заздалегідь домовитися і підстерегти свою кохану в темному підворітті. Головне – заздалегідь обговорити всі нюанси.

Нагадаємо, чи говорити з дитиною про "це": поради відомого психолога.

Як повідомляв Знай. ua, досвід вирішує: вчені розвіяли головних міф про чоловіків.

Також Знай. ua писав ніхто не скаржився: як чоловіки помиляються про інтим.